خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

درباره ما

خدماتی پاک شو در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده و در ابتدا در شهر تهران و فقط در محدوده غرب تهران سرویس و خدمات ارائه میداد اما با گذشت حدود یک سال از زمان تاسیس، سرویس های خود را گسترش داده و هم اکنون نه تنها در سراسر تهران بلکه در شهر های کرج، اسلامشهر، نسیم شهر، رباط کریم و پرند سرویس ارائه میدهیم.

خدماتی پاک شو فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده و اکنون در سراسر شهر تهران، اسلامشهر، نسیم شهر، رباط کریم و پرند خدمات ارائه میدهیم. برای تمامی مناطق ذکر شده به صورت جداگانه پرسنل و سرویس های جداگانه ای در نظر گرفته شده است. ما اکنون به صورت ۷ روز هفته در تمام طول سال بدونه هیچ گونه تعطیلی خدمات ارائه میدهیم.

خدمات ما به صورت کلی به دو دسته تقسیم میشود: ۱٫ خدمات مخصوصی که به سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی  ارائه میشود.  ۲٫ خدماتی که به منازل و خانه ها ارائه میشود.

 

خدمات ما به سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی

خدماتی که در زیر مشاهده میکنید خدماتی است که ما به شرکت ها، ادارات، تئاتر و سینما ها، کافه رستوران ها، هتل ها و مسافر خانه ها، مدارس و مساجد، سالن همایشات ، مجموعه های ورزشی و مراکز آموزشی و … ارائه میدهیم.

خدماتی که به منازل و خانه ها ارائه میشود.

ما همیشه تلاشمان بر این بوده که بتوانیم بهترین خدمات را با قیمت مناسب به مشتری ها ارائه دهیم. کیفیت کار , برخورد درست با مشتری , استفاده از پرسنل مجرب و متعهد و سروس دهی به موقع اولویت ما است.

پیمایش به بالا