خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

اگر در این سایت هستید و در حال مطالعه مطالب این صفحه هستید حتما متوجه شده اید که شرکت ما ارائه دهنده سرویس شستشوی موکت میباشد موکت ها یکی از پر کاربردترین کفپوش ها برای شرکت ها هستند که در دهه ی اخیر مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

از دلایل این محبوبیت میتوان به زیبایی، قابلیت نصب آسان، برش در ابعاد دلخواه و طول عمر نسبتا طولانی آنها اشاره کرد.

موکت ها هم مانند تمام وسایل دیگر نیاز به نگهداری دارند و عمر آنها نیز به استفاده درست ما از آن بستگی دارد و ما در اینجاییم که چند راه کار به شما ارائه دهیم که با استفاده از این روش ها بتوانید طول عمر موکت را بیشتر و تعویض آن را حتی تا چند سال به تعویق بیندازید.

روش های افزایش طول عمر موکت

در اینجا ۴ روش بسیار ساده برای افزایش طول عمر موکت و سالم ماندن بیان کرده ایم اگر این موارد را رعایت کنید به جرات میگوییم که سالهای سال موکت هایتان زیبای و رنگ و شکل خود را خفظ خواهند کرد:

  • تردد بدون کفش (کفش کثیف) روی موکت
  • استفاده مرتب و مکرر از جارو برقی
  • پاک کردن سریع لکه ها
  • استفاده نکردن از مواد شیمیایی و مواد سفید کننده

تردد بدون کفش (کفش کثیف) بر روی موکت

اصلی ترین عامل خراب شدن و کاهش طول عمر مفید موکتها تردد با کفش کثیف بر روی آن است البته منظور از تردد با کفش، تردد با کفش کثیف است هر چند که این امر در شرکت ها و ادارات ناگریز است اما اگر میخواهید چند سال به عمر موکت اضافه شود باید از تردد با کفش کثیف خود داری شود برای مثال میتوانید موارد زیر را رعایت کنید.

رعایت موارد زیر بهترین روش های افزایش طول عمر موکت میباشد:

  1. استفاده از صندل و دمپایی به جای کفش
  2. استفاده از پادری در قسمت ورودی اصلی و ورودی سرویس بهداشتی ها
  3. استفاده از گرد گیرهای های بزرگ در قسمت ورودی شرکت

استفاده مرتب و مکرر از جارو برقی

موکت ها مثل تمام وسایل دیگر به مرور زمان آلودگی و گردو غبار بر روب آن جمع میشود که حتی ممکن است دیده نشود به همین دلیل استفاده از جارو برقی به صورت مکرر و زمان بندی شده مانع از نفوذ بیشتر به بافت موکت میشود و در نتیجه عمر آن افزایش پیدا خواهد کرد.

پاک کردن سریع لکه ها

و اما لکه ها، ایجاد لکه بر روی هر کف پوشی که از جنس الیاف باشد کاملا اجتناب ناپذیر است هر چقدر هم که موارد بهداشتی را رعایت کنید باز هم ممکن است که در اثر ریختن نوشیدنی و یا هر چیز دیگری ایجاد شود.

پس در صورت ایجاد لکه سعی کنید که آن را با دستمال تمیز کرده و سپس با دستمال نم دار سعی کنید آن کاملا محو کنید و در صورت نیاز اقدام به شستشو کنید چون اگر به موقع اقدام نشود موکت ظاهر زیبای خود را از دست خواهد داد.

استفاده نکردن از مواد شیمیایی و مواد سفید کننده

برای شستن و تمیز کردن موکتها از مواد شیمیایی و مواد سفید کننده استفاده نکنید شاید برای اولین بار باغث خرابی موکت نشود ولی اگر به صورت پیوسته استفاده شود باعث کدر شدن و درنهایت خرابی موکتها میشود پس برای جلوگیری از خراب شدن و افزایش طول عمر موکت حتما این مورد مهم را رعایت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا