خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب در تهران که در منزل مشتری انجام میشود یکی دیگر از خدمات پاک شو میباشد شستن تشک تخت در محل مورد نظر شما و با دستگاه انجام میشود.

لطفا قبل از ثبت سفارش چند دقیقه وقت بگذارید و نوع و مراحل شستشو و قیمت ها را مشاهده کنید و در صورت اطمینان سفارش خود را ثبت کنید.

برای مشاهده خدمات دیگر ما به صفحه اصلی سایت خدماتی پاک شو مراجعه کنید.

شستشو و خشک کردن تشک خوشخواب با دستگاه و در منزل مشتری انجام میشود و نیازی به حمل و نقل و جابجایی نیست. در ادامه، قیمت‌ها، نوع شستشو و مراحل شستشو به صورت خلاصه درج شده است که قبل از ثبت سفارش بهتر است این مطالب را مطالعه کنید.

لطفا با کلیک بر روی مشاهده قیمت، نرخ خدمات را مشاهده کنید و سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید بعد از ثبت سفارش برای هماهنگی با شما تماس خواهیم گرفت.

سفارشات آنلاین در اولویت قرار خواهند گرفت و هزینه شستشو بعد از انجام خدمات دریافت میشود.

قیمت شستشوی تشک خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب در تهران در منزل انجام میشود یا در کارگاه؟

سرویس شستشوی تشک خوشخواب در منزل مشتری شسته و انجام میشود و نیازی به هیچ گونه جابه جایی تشک تخت نیست. عده ای با ما تماس میگیرند و این سوال را مطرح میکنند که چرا شستشوی تشک در منزل انجام میشود و چرا تشک حمل نمیشود و در شرکت و یا در کارخانه شسته شود؟

دلیل اول: علت اول ابعاد تشک میباشد به خصوص تشک‌های ۲ نفره و نوجوان که امکان جا‌به‌جایی را بسیار سخت کرده و به دلیل همین ابعاد بزرگ ممکن است در زمان تحویل دوباره کثیف شوند.

دلیل دوم: ایجاد هزینه زیاد برای مشتری است اگه مشتری بخواهد تشک‌ها از محل و منزل وی حمل شود و در محل دیگری شسته شود و دوباره تحویل داده شود شامل هزینه‌های زیادی برای ما شده و ما نیز مجبور به دریافت این هزینه از مشتری هستیم.

مراحل شستن تشک خوشخواب در منزل با دستگاه

نوع و مراحل شستشوی تشک خوشخواب چه در منزل مشتری انجام شود و چه در کارگاه انجام شود هر دو به یک روش انجام، و طی مراحلی که در زیر عنوان شده است انجام میگیرد:

۱- مرحله ای که باید توسط مشتری انجام شود

قبل از هر کاری روکش ها و ملحفه ها را از تشک جدا کنید و در ماشین لباسشویی بیندازید و دمای آب را کمی بالا قرار دهید و از پودرهای با کیفیت استفاده کنید تا تمام کثیفی ها و لکه ها از روی آنها پاک شود.

۲- شستن تشک خوشخواب در منزل با دستگاه

بعد از حضور پرسنل ما در منزل مشتری اگر سطح تشک نیاز به جارو برقی داشته باشد با استفاده از جارو برقی سطح تشک جارو کشیده میشود سپس با شامپو و و مواد پاک کننده و مواد لکه بر سازگار با الیاف تشک شستشه میشود.

مواد در داخل مخزن دستگاه پولیشری که دارای فرچه ها و برسر نرمی است ریخته میشود سپس با شروع به کار دستگاه و چرخش فرچه، به صورت همزمان مواد و کف به سطح تشک اسپری میشود و عمل شستشوی تشک خوشخواب انجام میگیرد.

در واقع عمل شستن تشک تخت مانند شستشوی مبلمان صورت میگیرد و این عمل تا زمانی که سطح تشک به بهترین نحو تمیز شود تکرار میشود.

خدمات مشابه: مبل شویی در تهران

۳- آبگیری و خشک کردن تشک خوشخواب

مرحله آخر آبگیری و خشک کردن تشک است که با استفاده از مکنده های صنعتی بسیار قوی انجام میگیرد که مایعات و کف موجود بر سطح تشک را جذب نموده اما کاملا خشک نمیشود.

برای خشک شدن کامل تشک به طور میانگین ۴ الی ۷ ساعت زمان نیاز است تا کاملا خشک شود در طول این مدت در صورت امکان بهتر است که پنجره هارا باز کنید تا با جریان هوا زود تر خشک شود.

نکته هم: به هیچ وجه سعی نکنید که با بالا بردن دمای محیط و یا قرار دادن تشک در نزدیک شوفاژ و بخاری آن را خشک کنید چون که باعث زرد شدن تشک خواهد شد.

بهترین راه حل برای خشک کردن خوشخواب استفاده از هوای آزاد و باز کردن پنجره و در صورت نبود پنجره استفاده از پنکه و یا کولر است

شستن تشک خوشخواب در تهران

چرا بایداز خدمات شستشوی تشک تخت استفاده کنیم؟

شاید بسیاری از مردم به خاطر آشنا نبودن با نحوه شستشوی تشک خوشخواب قید شستن و نظافت آن را بزنند و فقط به شستن ملحفه و روکش آن بسنده کنند ولی اگر بخواهیم تشک هایی عاری از هرگونه میکروب و لک داشته باشیم و خوابی راحت داشته باشیم باید به طور دوره ای حداقل سالی یک بار اقدام به شستن و نظافتشان کنیم

شستشوی تشک تخت در منزل

مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران

وقتی تصمیم میگیرید که تشک های خود را بشویید و لکه ها و کثیفی های روی آن را از بین ببرید احتمالا اولین چیزی که به آن فکر میکنید انتخاب یکی از بهترین مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران است که توانایی ارئه خدمات را به بهترین نحو داشته باشد و بتواند نتیجه کار بهتری به ما بدهد و قیمتی منصفانه برای ارائه خدمات در نظر گرفته باشد.

معیار انتخاب بهترین مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران

تهران بزگترین و پرجمعیت ترین شهر ایران است به همین دلیل قالیشویی ها و شرکت های خدماتی زیادی در زمینه شستشوی تشک تخت در تهران فعالیت می کنند که این امر انتخاب یک شرکت معتبر را کمی سخت کرده است. دیدن نمونه کارها معیار خوبی برای انتخاب بهترین مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران است شما میتوانید با دیدن نمونه کارها، کیفیت کار آن شرکتها را مقایسه کنید و بهترین را انتخاب کنید.

شستشوی ادرار از تشک خوشخواب

یکی از دشوار ترین لکه ها برای پاک شدن لکه ایجاد شده بر اثر ادرار کودکان است که برای همه حداقل یک بار اتفاق می افتد اما لکه ادرار فقط به کودکان ختم نمیشود بلکه در خانه هایی که حیوانات خانگی دارند این لکه ها بیشتر و شدید تر هم هستند.

برای پاک کردن این لکه ها میتوانید از سرویش شستشوی خوشخواب برای شستن تشک تخت خود استفاده کنید البته موضوع فقط لکه ادرار نیست بلکه بویی که ممکن است تا چند روز روی تشک ها بماند بسیار آزار دهنده است.

اگر تشک تخت ادراری شد چه کاری باید بکنیم؟

اگر این اتفاق برای شما افتاد بهتر است که بلافاصله با یکی از مراکز خدماتی تماس بگیرید و درخواست سرویس شستشوی تشک تخت کنید زیرا ادرار حالتی اسیدی دارد و اگر مدت زیادی بر روی تشک بماند باعث زرد شدن و خراب شدن آن خواهد شد.

که اگر این اتفاق بیفتد ممکن است که کاملا تمیز نشود و مجبور به تعویض خوشخواب شوید که این برای شما بسیار هزینه خواهد برد.

شستن تشک تخت خواب در منزل چرا باید به صورت دوره ای انجام شود؟

شما حدود ۸ ساعت یعنی یک سوم زندگی خود را بر روی تشک خود میگذرانید بنابر این برای تمیز بودنشان باید اقدامات لازم را انجام دهید تمیز کردن و شستن تشک تختخواب در منزل اگر به طور منظم انجام شود میتواند به کاهش آلرژی ها در اتاق خواب شما کمک کند و سال ها تشک خود را تازه و نو نگه دارید.

دلایل استفاده از خدمات شستشوی تشک خوشخواب در منزل:

 • برای از بین بردن باکتر های ناسالم که میتواند بیماری را گسترش دهند.
 • برای جلو گیری از حساسیت های متداول که از آکنه ها، گردوغبار، آفات و شوره موجود در سطح تشک به وجود می آید.
 • برای رفع بوهایی که در تشک شما جذب می شود که با شستشوی تشک خوشخواب در منزل با دستگاه از بین میرود
 • برای جلوی گیری از رشد میکروب ها
 • برای جلوگیری از چرک مرده نشدن و نفوذ نکردن لکه و گردو غبار به داخل بافت تشک

چرا به خدمات شستشوی تشک تخت در منزل با دستگاه نیاز است؟

اکنون درباره شوره ها و گردو غبار و… در تشک که در مطالب قبل توضیح دادیم می دانید ولی به همین ترتیب بسیاری از آنها حاوی عرق , خون و ادرار میباشد. به علت خارج شدن رطوبت و تبخیر عرق بدن در هنگام استراحت، سطح تشک آغشته به آن میشود و به مرور زمان کثیف خواهد شد و بو خواهد گرفت.

و همچنین اگر حیوانات خانگی دارید و یا دارای بچه های خرد سال هستید این اتفاق بیشتر می افتد پس بسیار ضروری است که از خدمات شستشوی تشک تخت با دستگاه استفاده کنید چون احتمال دارد تشک شما دارای کثیفی ها و لکه هایی باشد که حتی نمیدانید وجود دارند.

مطالب مفید و کاربردی: چگونه از تشک خوشخواب مراقبت کنیم؟

چه خانه هایی باید از خدمات شستشوی تشک خوشخواب در تهران در محل به صورت دوره ای استفاده کنند؟

 • خانه هایی که حیوانات خانگی دارند مانند سگ ، گربه ، خرگوش و..
 • خانه هایی که بیشتر در معرض گردو غبار و آلودگی هستند
 • محل ها و خانه هایی که بیماری دارند که در تخت خواب از او نگه داری میکنند
 • خانواده هایی که بچه هایی خورد سالی دارند که به احتمال زیاد روی تشک خوشخواب خرابکاری میکنند.

سرویس شستشوی تشک تخت در تهران در چه مناطقی فعالیت دارد؟

شرکت پاک شو یکی از بهترین مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران میباشد که در تمام مناطق تهران از جمله (شمال, غرب, شرق و جنوب تهران) و همچنین با ارئه سرویس شستشوی تشک خوشخواب در اسلامشهر فعالیت میکند.

شستن تشک تخت در تهران

چیزی که بعد از گذراندن یک روز کاری سخت و یا خستگی ساعت ها ماندن در ترافیک برای رفع خستگی از ما استقبال میکند و چیزی که کیفیت خواب مارا تضمین میکند تخت خوابمان است البته تخت خوابی که عاری از هر گونه کثیفی ، باکتری و لک باشد و سلامتی ما را به خطر نیندازد پس باید در تمیز بودن آن کوشا باشیم و به طور مرتب و موثر نظافتش کنیم

در طول سال چند بار باید از سرویس شستشوی تشک تخت در محل استفاده کنیم؟

پیشنهاد ما به شما این است که حد اقل یک بار در سال و در صورت کثیف شدن زود تر از موئد ۲ بار در سال اقدام به شستن تشک تخت هایتان کنید و برای افرادی که دارای آلرژی و حساسیت های پوستی و تنفسی هستند دو بار در سال و تمیز کردن دوره ای پیشنهاد میکنیم ساکنین تهران میتوانند از خدمات ما یعنی لکه گیری و شستشوی تشک خوشخواب در تهران استفاده کنند.

چه موقع باید تشک خوشخواب را عوض کنیم؟

به گفته کارشناسان تشک ها را بعد از ۱۰ سال باید تعویض کرد و تشک نو را جایگزین کنیم ولی لازم نیست که دقیقا تاریخ خرید را به خاطر بسپارید اگر نگاهی به ظاهر تشک ها بیندازید و ناهمواری و پستی بلندی در سطح آن دیدید و یا اگر موقع خواب احساس راحتی نکردید بدانید که خوشخواب شما قدیمی شده و حالت و کیفیت خود را از دست داده و موقع تعویض تشک تخت خواب شما فرا رسیده و باید تعویض شود.

11 دیدگاه دربارهٔ «شستشوی تشک خوشخواب در تهران , شستن تشک تخت»

 1. قاسم آبادی

  سلام خسته نباشید
  دو روز پیش سرویکاراتون برای شستشوی تشک خوشخواب من اومدن کارشون عالی بود هم به موقع اومدن و هم کارشونو خیلی خوب و تمیز انجام دادن

  1. سلام . برای قیمت شستشوی تشک تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سوالاتتون در مورد قیمت و خدمات ما بپرسید که در کمترین زمان پاسخگو هستیم

  1. سلام قیمت هایی که در سایت درج شده با تازگی به روز شده.
   شستشو تشک در منزل خودتون انجام میشه

 2. سلام خسته نباشید قیمت ذکر شده برای شستشوی یک سمت تشک است یاهردوطرف تشک شسته میشود؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا