شستشوی صندلی در محل
شستشوی صندلی اداری پارچه ای با دستگاه

ارائه خدمات شستشوی صندلی در محل با دستگاه مخصوص شستشو و دستگاه خشک کن و استفاده از مواد شوینده مخصوص درتمام مناطق تهران، کرج و اسلامشهر توسط کادری مجرب و متعهد

  • خدمات ما:
  • شستشوی صندلی اداری و شرکتی
  • شستن صندلی های هتل ها و کافه رستوران ها
  • شستشوی مبلمان اداری
  • شستن صندلی های تئاتر و سینما ها و …

یکی دیگر از خدمات اصلی ما به شرکت ها و ادارات، شستشوی موکت میباشد

برای سفارش و استعلام قیمت به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با یکی از شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده با کلیک بر روی این قسمت به بخش نمونه کارها منتقل میشوید.

صندلی ها و مبلمان اداری علاوه بر کاربردی که دارند جزء اشیاء تزئینی عالی ادارات و شرکت ها هستند و زیبایی خاصی را به دفتر و محل کار شما می دهند. آنها ممکن است از نظر اندازه ، شکل و نوع پوشش متفاوت باشند که باید از مواد شوینده متناسب و مخصوص با هر نوع استفاده شود.

شستشوی صندلی در محل در تهران و کرج

اگر قصد شستشوی صندلی های پارچه ای اداری خود را دارید و به یک شستشوی سریع و با کیفیت نیاز داریدکه در اسرع وقت برای شستشو به شرکت و محل کار شما بیایند میتوانید به ما اعتماد کنید و پاک کردن و تمیز کردن صندلی های خود را به ما بسپارید تا با دستگاه و استفاده از مواد شوینده با کیفیت، کثیفی صندلی هایتان را برطرف کنیم.

شستشوی صندلی اداری پارچه ای در محل

شستشوی انواع صندلی اداری پارچه در محل مورد نظر شما

تمیز کردن و شستشوی صندلی اداری چگونه انجام می شود؟

تمیز کردن صندلی با روش شستشوی نیمه خشک انجام می شود. تکنسین ما برای آسایش شما به شرکت و محلی که شما انتخاب می کنید می روند و کار خشکشویی صندلی را انجام میدهند برای شستشوی صندلی در محل از مواد شستشوی مناسب با نوع پوشش صندلی هایتان استفاده می شود.

مراحل شستشو نیز در ادامه به ترتیب بیان شده است

مراحل شستشوی صندلی در محل

شستن صندلی های اداری طی ۳ مرحله انجام خواهد شد که به ترتیب بیان شده است ما نهایت سعی و تلاش خود را میکنیم تا با استفاده از مواد با کیفیت و با به کار گیری تکنسین با تجربه و متعهد بهترین نتیجه را به شما ارائه دهیم.

مرحله اول آماده کردن مواد و دستگاه

در مرحله اول شستشوی صندلی در محل ، شامپو و ترکیبی از مواد شوینده در مخزن دستگاه ریخته میشود سپس با دستگاه برسر که به صورت چرخشی کار میکند و هم زمان شامپو و مواد به سطح صندلی تزریق می شود و برس به واسطه موتور به چرخش در می آیدکه موجب تمیز شدن کامل سطح صندلی میشود.

مرحله دوم خشک کردن صندلی ها

در مرحله بعد خشک کردن با دستگاه وکیوم صنعتی که دارای ۳ موتور قدرتمند است انجام میشود که موجب مکش و جذب مایعات و کف و کثیفی حاصل از شستشوی از روی صندلی یا مبلمان اداری میشود.

مرحله آخر لکه گیری صندلی های پارچه ای

بعد از اتمام مراحل ذکر شده و بعد از اتمام کار، تکنسین ما سطح تمام صندلی ها را بررسی میکنند تا اگر لکه ای وجود داشت آن را لکه گیری کنند و در صورت نیاز دوباره شسته شود

مواد شوینده مورد استفاده برای خشکشویی صندلی در محل

مواد شوینده ای که برای شستشو و خشکشویی صندلی در محل استفاده میشود ترکیبی از شامپوی مخصوص ، مواد لکه بر و مواد از بین برنده بو است که سازگاری کامل با جنس صندلی های شما را دارد.

زمان شستشوی صندلی های اداری و مبلمان اداری را شما تعیین میکنید

ساعات کاری و فعالیت شرکت ها و ادرات ممکن است به دلیل تغییر شیفت و یا عوامل دیگر با هم متفاوت باشد و ممکن است که فقط در تایم معینی که تعیین میکنند در خواست خشکشویی صندلی در محل را داشته باشند.

بنا به همین دلیل ما در تمام ایام و ساعات تعطیل فعالیت داریم پس در صورت نیاز به خدمات شستشوی صندلی اداری و مبلمان اداری در هر تایمی میتوانید با ما تماس گرفته تا پرسنل خود را برای ارائه خدمات برای شما بفرستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا