خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 22

ایام کاری

شنبه الی جمعه

شستشوی صندلی در محل

ارائه خدمات شستشوی صندلی در محل با دستگاه مخصوص شستشو و دستگاه خشک کن و استفاده از مواد شوینده مخصوص درتمام مناطق تهران، کرج و اسلامشهر توسط کادری مجرب و متعهد

  • ششستشوی صندلی اداری و شرکتی
  • شستن صندلی های هتل ها و کافه رستوران ها
  • شستن صندلی های تئاتر و سینما ها و …

برای سفارش و استعلام قیمت به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با یکی از شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید

یکی دیگر از خدمات اصلی دیگر به ما به شرکت ها و ادارات، شستشوی موکت های چسبیده به زمین میباشد

صندلی ها علاوه بر کاربردی که دارند جزء اشیاء تزئینی عالی ادارات و منازل هستند و زیبایی خاصی را به خانه یا محل کار شما می دهند. آنها ممکن است از نظر اندازه ، شکل و نوع پوشش متفاوت باشند که باید از مواد شوینده متناسب و مخصوص با هر نوع استفاده شود

شستشوی صندلی در محل درتهران و حومه

اگر قصد شستشوی صندلی های خود را دارید و به یک شستشوی سریع و با کیفیت نیاز داریدکه در اسرع وقت برای شستشو به محل شم بیایند میتوانید به ما اعتماد کنید و پاک کردن و تمیز کردن صندلی های خود را به ما بسپارید تا با دستگاه و استفاده از مواد شوینده با کیفیت، کثیفی صندلی هایتان را برطرف کنیم

شستشوی صندلی اداری  و شرکتی در محل با دستگاه

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر مارا در اینستاگرام دنبال کنید

تمیز کردن وشستشوی صندلی چگونه انجام می شود؟

تمیز کردن صندلی با روش شستشوی نیمه خشک انجام می شود. تکنسین ما برای آسایش شما به خانه و محلی که شما انتخاب می کنید می روند و کار خشکشویی صندلی را انجام میدهند برای شستشوی صندلی در محل از شامپو مخصوص برای هر نوع پوشش استفاده می شود.

مراحل شستشوی صندلی در محل

  • مرحله اول: در مرحله اول شستشوی صندلی در محل ، شامپو و ترکیبی از مواد شوینده در مخزن دستگاه ریخته میشود سپس با دستگاه برسر که که به صورت چرخشی کار میکند و هم زمان شامپو و مواد به سطح صندلی تزریق می شود و برس به واسطه موتور به چرخش در می آیدکه موجب تمیز شدن کامل سطح صندلی میشود.
  • مرحله دوم: در مرحله بعد خشک کردن با دستگاه وکیوم صنعتی که دارای ۳ موتور قدرتمند است انجام میشود که موجب جذب مایعات و کف موجود بر روی صندلی میشود.

مواد شوینده مورد استفاده برای خشکشویی صندلی در محل

مواد شوینده ای که برای شستشو و خشکشویی صندلی در محل استفاده میشود ترکیبی از شامپوی مخصوص ، مواد لکه بر و مواد از بین برنده بو است که سازگاری کامل با جنس صندلی های شما را دارد.

شستشوی صندلی اداری در محل با دستگاه

ساعات کاری و فعالیت شرکت ها و ادرات ممکن است به دلیل تغییر شیفت و یا عوامل دیگر با هم متفاوت باشد و ممکن است که فقط در تایم معینی که تعیین میکنند در خواست خشکشویی صندلی در محل را بدهند.

شرکت خدماتی پاک شو در تمام ایام و ساعات تعطیل و تایم معینی که شما تعیین میکنید میتواند خدمات مورد نظر شما را ارائه دهد.

0

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا