خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 22

ایام کاری

شنبه الی جمعه

قیمت مبل شویی در تهران

در فهرست زیر لیست قیمت مبل شویی در تهران و قیمت مبل شویی در کرج که ما برای انجام خدمات خود در نظر گرفته ایم درج شده است.

لطفا سفارشات خود را فقط آنلاین ثبت کنید.

لیست قیمت های شستشوی مبل

تعداد مبلقیمت (تومان)
مبل ۵ نفره۲۲۰٫۰۰۰
مبل ۶ نفره۲۵۰٫۰۰۰
مبل ۷ نفره۲۸۰٫۰۰۰
مبل ۸ نفره۳۲۰٫۰۰۰
مبل ۹ نفره۳۶۰٫۰۰۰
مبل ۱۰ نفره۴۰۰٫۰۰۰
مبل ۱۱ نفره۴۴۰٫۰۰۰
مبل ۱۲ نفره۴۷۰٫۰۰۰
مبل ۱۳ نفره۵۰۰٫۰۰۰
صندلی نهار خوری (هر عدد)۲۵٫۰۰۰
بالشتک (هر عدد)۱۰٫۰۰۰
تشک پشتیه مبل (پشتی هایی که از مبل جدا میشود)۱۰٫۰۰۰
تاریخ برورز رسانی قیمت: فروردین ۱۴۰۰

هر شرکتی نسبت به میزان خدمات و کیفیتی که ارائه میدهد ممکن است قیمت های متفاوتی برای شستشوی مبل به مشتریان خود و یا کسانی که برای استعلام قیمت تماس میگیرند قیمت گذاری کند قیمتی که ما برای خدمات خود در نظر گرفته ایم در لیست بالا درج شده است.

لطفا سفارشات خود را فقط به صورت آنلاین ثبت بفرمایید و اگر سوالی در رابطه با خدمات ما داشتید میتوانید از طریق آیکن آبی رنگ در پایین صفحه سمت راست به صورت آنلاین سوالات خود را مطرح کنید تا تیم پشتیبان ما در کمترین زمان ممکن جوابگوی شما باشند.


آیا قیمت مبل های سلطنتی، راحتی، کاناپه ها و… متفاوت است؟

در جواب این سوال باید بگوییم که خیر قیمت مبل شویی برای انواع مبلمان یکسان بوده و فقط نسبت به تعداد مبل ها قیمت ها تغییر میکند به عبارت ساده تر باید گفت که تفاوتی نمیکند که مبل شما راحتی ، استیل، چوبی ، سلطنتی و یا نوع دیگری باشد.

چرا قیمت های شستشوی هر شرکتی متفاوت است؟

در ابتدا نیز گفتیم که هر شرکتی به میزان کیفیت خدماتی که ارائه میدهد ممکن است قیمت های متفاوتی ارائه دهند اما در این بین شرکت هایی هستند که قیمت هایی نجومی برای خدمات خود در نظر گرفته اند و اما نرخی که ما برای خدمات خود در سایت درج کرده ایم نرخ اتحادیه است که هر ساله توسط اتحادیه تعیین و بروز رسانی میشود.

+6

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا