قیمت شستشوی مبل در تهران

در فهرست زیر لیست قیمت مبل شویی در تهران و کرج درج شده است تعرفه های درج شده نرخ و قیمت مبل شویی در منزل است که شستشوی مبلمان کاملا با دستگاه انجام میشود.

لطفا قیمت ها را مشاهده کنید و اگر قصد سفارش دارید در صورت امکان سفارشات خود را آنلاین ثبت کنید.

نکته مهم: به مناطقی که در محدوده (طرح ترافیک) تهران هستند فقط در روزهای پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل سرویس ارائه میدهیم.

لیست قیمت مبل شویی و شستشوی مبل در منزل

تعداد مبلقیمت (تومان)
مبل ۵ نفره معمولی۳۷۰,۰۰۰
مبل ۵ نفره تشک دوبل۳۹۰,۰۰۰
مبل ۶ نفره معمولی۳۹۰,۰۰۰
مبل ۶ نفره تشک دوبل۴۲۰,۰۰۰
مبل ۷ نفره معمولی۴۲۰,۰۰۰
مبل ۷ نفره تشک دوبل۴۵۰,۰۰۰
مبل ۸ نفره معمولی۴۵۰,۰۰۰
مبل ۸ نفره تشک دوبل۴۸۰,۰۰۰
مبل ۹ نفره معولی۴۸۰,۰۰۰
مبل ۹ نفره تشک دوبل۵۱۰,۰۰۰
صندلی نهار خوری هر عدد۳۵,۰۰۰
بالشتک (کوسن) هر عدد۱۵,۰۰۰
هزینه سرویس(ایاب و ذهاب)رایگان
تاریخ برورز رسانی قیمت: دی ۱۴۰۱

چرا قیمت مبل شویی در منزل برای شستشوی انواع مبل متفاوت است؟

قیمت شستشوی مبل فقط نسبت به تعداد آنها متغییر است اما ما در لیست بالا مبل‌ها را به دو دسته اصلی مبل معمولی و مبل تشک دوبل تقسیم کرده ایم که در ادامه توضیحات، تفاوت هر دو را با تصویر مشخص کرده ایم و دلیل تفاوت قیمت‌های هر یک نیز توضیح داده شده است.

تفاوت مبل معمولی و تشک دوبل

قیمت شستشوی مبل های معمولی و مبل های تشک دوبل کمی با هم متفاوت است زیرا مبل های تشک دوبل چون تشک های نشیمن آنها جدا میشود پس باید پشت و رو و کناره های تشک نیز شسته شود اما تشک مبل های معمولی جدا نمیشود بنابر‌این قیمت آنها کمی پایین تر از مبل تشک‌دوبل است.

در تصویر زیر هر دو نوع مبل وجود دارد که خودتان میتوانید تفاوت آنها را مشاهده کنید.

قیمت شستشوی مبل تشک‌دوبل
قیمت مبل شویی در منزل برای مبل معمولی

کوسن های مبل

همان طور که در عکس مقابل مشاهده میکنید مبل ها ممکن است دارای چندین کوسن باشند بنابراین هزینه شستشوی کوسن ها جداگانه حساب میشود و قیمت در نظر گرفته شده برای هر ۱ عدد کوسن مبلغ ۱۵ هزار تومان میباشد.

هر شرکتی نسبت به میزان خدمات و کیفیتی که ارائه میدهد ممکن است قیمت های متفاوتی برای شستشوی مبل به مشتریان خود و یا کسانی که برای استعلام قیمت تماس میگیرند قیمت گذاری کند قیمتی که ما برای خدمات خود در نظر گرفته ایم در لیست بالا درج شده است.

لطفا سفارشات خود را فقط به صورت آنلاین ثبت بفرمایید و اگر سوالی در رابطه با خدمات ما داشتید میتوانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید و از طریق واتساپ به صورت آنلاین سوالات خود را مطرح کنید تا تیم پشتیبان ما در کمترین زمان ممکن جوابگوی شما باشند.


آیا قیمت مبل شویی برای مبل های سلطنتی، راحتی، کاناپه ها و… متفاوت است؟

در جواب این سوال باید بگوییم که خیر قیمت مبل شویی برای انواع مبلمان یکسان بوده و فقط نسبت به تعداد مبل ها قیمت ها تغییر میکند به عبارت ساده تر باید گفت که تفاوتی نمیکند که مبل شما راحتی ، استیل، چوبی ، سلطنتی و یا نوع دیگری باشد.

چرا قیمت های شستشوی مبل در هر شرکتی متفاوت است؟

در ابتدا نیز گفتیم که هر شرکتی به میزان کیفیت خدماتی که ارائه میدهد ممکن است قیمت های متفاوتی ارائه دهند اما در این بین شرکت هایی هستند که قیمت هایی نجومی برای خدمات خود در نظر گرفته اند و اما نرخی که ما برای خدمات خود در سایت درج کرده ایم نرخ اتحادیه است که هر ساله توسط اتحادیه تعیین و بروز رسانی میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا