خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در تجریش

ارائه خدمات شستشوی صندلی نهار خوری و مبل شویی در تجریش برای انواع مبلمان راحتی و استیل(ایرانی و خارجی) انواع کاناپه و … ما هم اکنون خدمات مبل شویی در شمال تهران را در تمام محله ها و مناطق شمال با بهترین کیفیت توسط کادری مجرب و استفاده از مواد شوینده مخصوص انجام میدهیم.

به دلیل حجم بالای سفارشات ممکن است تلفن ها مشغول باشند. لطفا سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

توصیه ما به شما برای استفاده از سرویس مبل شویی در تجریش

ما به عنوان یک سرویس دهنده مبل شویی در تجریش اکیداً توصیه می کنیم که شستشوی مبل و صندلی های خود را تنها به شرکت هایی بسپارید که در این زمینه سابقه و تجربه کافی را داشته باشند متأسفانه امروزه برخی از شرکت ها برای کم کردن هزینه های خود از مواد شوینده کم کیفیت و پرسنل نابلد استفاده میکنند که موجب نارضایتی مشتری و بد بینی مشتری نسبت به شرکت های دیگر شده است.

مواردی که باید شرکت هایی مبل شویی داشته باشند

از مواد مورد نیاز شغل ما حرفه ای بودن کارکنان است به وضوح می توان گفت که این یکی از مهمترین موارد صنف ما میباشد که کار باید توسط تیمی کار بلد انجام شود. ما به عنوان یک سرویس دهنده مبل شویی در تجریش با اصل ۱۰۰٪ اعتماد و رضایت مشتری ، کار خود را با کادر متخصص خود در زمینه شستشوی صندلی و مبل شویی در تجریش انجام می دهیم.

پاک کردن لکه های مبلمان

یکی دیگر از موارد مهم توانایی تمیز کردن تمام لکه های دیدنی دشوار مانند لکه های چای، لکه های آبمیوه، لکه های سس غذا ، لکه های قهوه ، لکه های میوه و … را داشته باشند که این امر بسته به پرسنل و نوع مواد شوینده ای که استفاده میکنند دارد

تیم متخصص و حرفه ای ما

ما به عنوان یک شرکت مبل شویی در تجریش با هیچ شخصی که اصول خدمات ما را رعایت نکند کار نمی کنیم. برای اینکه همیشه شایسته اعتماد شما باشیم که خدمات خود را با پرسنل بهداشتی قابل اعتماد به شما ارائه دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا