خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در تهرانسر

خدماتی پاک شو ارائه دهنده خدمات شستشوی صندلی نهار خوری و مبل شویی در تهرانسر و مبل شویی شهرک استقلال را در سراسر این مناطق انجام میدهد. تمامی خدمات ما در محل یعنی در خانه و منزل مشتری انجام میشود و نیازی به حمل و نقل و جا به جایی را ندارند.

کارکنان ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات در سراسر تهران هستند ما در تعدادی از مناطق شعبه داریم و یکی از این شعبه ها شعبه مبل شویی در غرب تهران است که به صورت منظم در تمام ایام و ساعات هفته آماده پذیرش و ثبت سفارشات به صورت تلفنی و آنلاین هستند.

محله های تحت پوشش این شعبه ما عبارت اند از: تهرانسر، شهرک دریا، شهرک آسمان، مسکن ویژه تهرانسر و شهرک استقلال

هزینه و تعرفه مبل شویی در تهرانسر و شهرک استقلال

تعرفه شستشوی مبل در تهرانسر و شهرک استقلال بستگی به تعداد مبلهای شما دارد و همچنین برای اطمینان خاطر شما از ثابت و مقطوع بودن قیمت ها و شفاف سازی، توضیحاتی ارائه شده که به همراه تمامی تعرفه ها به صورت کامل در جدولی تهیه کرده و در صفحه های جداگانه درج کرده ایم.

برای مشاهده کامل هزینه ها میتوانید از طریق منوی سایت و یا از طریق دکمه پایین سایت وارد شوید در آن بخش به تمام سوالها در مورد هزینه ها پاسخ داده شده است.

برای مبل شویی در شهرک استقلال و تهرانسر از چه موادی استفاده میشود؟

ما برای انجام خدمات مبل شویی در شهرک استقلال و تهرانسر و همچنین برای تمام شعبه های دیگر از مواد مخصوصی که توسط تولید کنندگان پیشرو در صنعت نظافت تولید شده و فقط به منظور این کار ساخته شده است استفاده میکنیم.

مواد مورد استفاد ما هیچ گونه آسیبی به مبل شما وارد نمیکند و باعث ایجاد حساسیت نمیشود به این نکته توجه کنید که مواد مورد استفاده نقش بسزایی در نتیجه کار دارد به همین دلیل با تست و آزمایش انواع لکه بر ها و مواد شوینده، اکنون بهترین نوع مواد موجود در بازار را برای شستشو و تمیز کردن مبلها و صندلی ها انتخاب کرده ایم.

پاکسازی لکه ها

با گذشت زمان اثاثیه منزل شروع به کثیف شدن و ایجاد لکه بر روی آنها میکنند که مبلمان یکی از این اثاثیه میباشد اما به لطف خدمات خشکشویی مبل دیگر نگران کثیف شدن مبل خود نباشید با خشکشویی مبل در منزل ظاهر مبلهایتان به حالت قبل باز خواهد گشت.

اگر برای بار اول است که میخواهید مبلهای خود را بشورید و اطلاعاتی در مورد نحوه شستشو ندارید مقاله ما در مورد شستشوی مبل در منزل را مطالعه کنید.

ما به عنوان یک شرکت خدماتی سال هاست که در محدوده تهرانسر و شهرک استقلال خدمات رسانی می کنیم، شستشوی مبل و صندلی با دستگاه و مواد شوینده را به مشتریان گرامی در منزل هایشان ارائه می دهیم. ما مواردی که به ما میسپارید تا مورد شستشو و نظافت قرار دهیم را با دقت و توجه زیادی انجام می دهیم.

 ما با تیم حرفه ای خود با استفاده از دستگاه و مواد تمیز کننده درجه یک، تمامی لکه ها و بوهای نامطبوع را بدون کوچکترین آسیبی از مبلمان و صندلی های شما پاک می کنیم. و این را اولویت خود قرار داده ایم که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما ۱۰۰٪ راضی هستند.

نحوه ثبت سفارش و درخواست نوبت مبل شویی در تهرانسر و شهرک استقلال

برای سفارش کافیست سفارش خود را از طریق سایتمان به صورت اینترنتی ثبت کنید و یا با ما تماس بگیرید سرویس های ما در نزدیکی شما هستند ما فقط به اندازه یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم.

تهرانسر و شهرک استقلال یکی از محله های غرب تهران و از مناطقی است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است از همین رو جمعیت این منطقه در سال های اخیر رو به افزایش بوده این افزایش جمعیت موجب بزرگی افزایش جمعیت این دو منطقه شده است

لذا ما اقدام به اجرای سرویس و شعبه ای مجزا برای انجام مبل شویی در شهرک استقلال و تهرانسر کرده و به صورت تمام وقت تعدادی از نیروهای خود را در این مکان برای دسترسی سریع به مشتریان این محله ها مستقر نموده ایم

وجه تمایز ما از دیگران

مبلمان خانه بخش مهمی از راحتی و کیفیت زندگی ما است. برای زندگی روزمره ما، جایی که استراحت می کنیم، جایی که از مهمانان خود میزبانی می کنیم. با این حال، به مرور زمان کثیف می شوند و نیاز به نگهداری دارند.

در این مرحله باید از یک سرویس دهنده کمک بگیرید که میتوانید هر شرکتی را انتخاب کنید و ما یکی از آنها هستیم در ادامه میگوییم که چرا باید ما را انتخاب کنید و وجه تمایز ما از سایر رقبا چیست.

  • ارائه خدمات توسط تیمی حرفه ای با سابقه کاری طولانی مدت
  • استفاده از تجهیزات به روز و مواد مخصوص
  • سرعت در انجام عمل به واسطه مستقر کردن نیروهای خود در این منطقه برای انجام خدمات مبل شویی در تهرانسر و شهرک استقلال
  • شستن صندلی و مبلمان با استفاده از مواد مناسب برای جلوگیری از ایجاد حساسیت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا