خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در تهرانپارس

پاک شو با ارائه سرویس مبل شویی در شرق تهران هم اکنون آماده ارائه خدمات مبل شویی در تهرانپارس برای شستن انواع صندلی، مبلمان ایرانی و خارجی، مبلمان تشک دوبل و معمولی و انواع کوسن و بالشتک میباشد.

در صورت نیاز میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در سریع ترین زمان سرویس کاران خود را برای انجام خدمات برای شما بفرستیم.

ما با استفاده از فرآیندهای جداگانه برای انواع لکه ها سعی بر این داریم که بهترین نتیجه را به به شما تحویل دهیم.

درباره خدمات مبل شویی در تهرانپارس

ما به عنوان یک شرکت مبل شویی در تهرانپارس ، خدمات شستشوی مبلمان و صندلی را در محل ارائه می‌دهیم و در صورت وجود گردو غبار بر روی آنها با استفاده از دستگاه‌های اصلی، با قدرت و توان ۱۲۰۰ وات ، گردو خاک تشکیل شده بر روی سطح مبل را کاملاً تمیز می کنیم.

و سپس در مرحله بعد، عمل شستن را آغاز میکنیم تا تمام کثیفی موجود، ناشی از استفاده مداوم از آنها را تمیز و نظیف کنیم هدف ما این است که با استفاده از ماشین آلات و شامپوهای مخصوص، بهترین نتیجه را به شما ارائه دهیم.

آیا در صورت استفاده از خدمات ما تمام لکه های موجود تمیز خواهد شد؟

هر محصولی که کثیف شود به اشکال مختلفی قابلیت شستشو و تمیز شدن را دارند اما هیچ کس نمی تواند تضمین کند که همه لکه ها پاک می شوند تیم های ما بالاترین سطح خدماتی را که باید انجام شود به شما ارائه می دهند.

در چه مواردی ممکن است که لکه‌ها کاملا تمیز نشود؟

نتیجه در بیش از ۸۰٪ از موارد جوابگو و رضایت بخش است در این میان بعضی از لکه ها مانند جوهر و چربی حتی در صورت استفاده از انواع لکه بر‌های بسیار قوی ممکن است که کاملا از بین نروند.

راه حل پاک کردن این گونه لکها

لطفاً این اخطار را در نظر داشته باشید که در صورت ایجاد این چنین لکها فورا با یکی از مراکز معتبر مبل شویی در تهرانپارس تماس گرفته تا برای شستن مبل های شما در منزل اقدام کنند.

چون در صورت شستشوی سریع بعد از ایجاد لکه امکان تمیز شدن آن به مراتب بالا میرود که تقریباً میتوان گفت که میشود از شر همه لکه ها و آلودگی ها خلاص شوید (به شرطی که دستکاری نشود)

در چه مناطقی از تهرانپارس خدمات مبل شویی ارائه میدهیم

شرکت ما خدمات مبل شویی در تهرانپارس را در تمام مناطق تهران پارس غربی و شرقی ارائه میکند که در جدل زیر نیز به طور کامل درج شده است

تهران پارس شرقیتهران پارس غربی
خیابان های سلطانی، گلشن و دماوندبلوار حجربن عدی
بلوار اتحاد خیبان های جشنواره، فرجام و سجده ای
خیابان احسان وتمام خیابانها و کوچه های فرعیخیابان ۱۹۶ شرقی و غربی و…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا