خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در تهران
مبل شویی در تهران با دستگاه مخصوص شستشوی مبل در منزل

مبل شویی در تهران : مبل شویی پاک شو ارائه دهنده خدمات شستشوی مبل در منزل با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط پرسنل مجرب با دستگاه و مواد شوینده کاملا سازگار با الیاف پارچه ای مبلمان و صندلی ها

ارائه خدمات به منازل مسکونی، ادارات، هتل ها، شرکت ها و کافه رستوران ها

با ما مبل هایی تمیز و عاری از هر گونه لک و کثیفی داشته باشید.از جمله خدمات ما:

قیمت شستشوی مبل

شستشوی انواع مبلمان ایرانی و خارجی در تمام رنگ ها و انوع از ۱ تا ۱۲ نفره از جمله:

 • مبلمان استیل
 • مبلمان راحتی
 • مبلمان کلاسیک
 • مبلمان سلطنتی
 • مبلمان مخمل

 • مبلمان تخت خواب شو
 • مبلمان شزلون
 • مبلمان لاوست
 • انواع کاناپه و مبلمان نیمکتی
 • مبلمان پارچه ای و نیم پارچه ای

لطفا مطالب را مطالعه کرده، قیمت ها را مشاهده کنید و در صورت امکان سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید زیرا سفارشات آنلاین در اولویت قرار خواهند گرفت. هزینه شستشو بعد از انجام خدمات و رضایت شما دریافت خواهد شد.

قیمت‌ها و نرخ تمامی خدماتی که در سایت درج شده به روز میباشد.


مبل شویی در تهران و شستشوی مبل در منزل چگونه انجام میشود؟

ما خدمات مبل شویی در تهران را در تمام مناطق و محله های شهر تهران و اسلامشهر به صورت تخصصی انجام میدهیم زمانی که مشتری سفارش خود را ثبت کرد پرسنل ما برای هماهنگ کردن زمان دقیق برای حضور و انجام خدمات شستشوی مبل در منزل، با مشتری تماس خواهند گرفت.

سپس سرویسکاران ما در مکان و زمانی که مشتری معین کرده است حاضر میشوند و با استفاده از دستگاه، مواد لکه بر و مواد شوینده مخصوص، مبل های شما را شسته و خشک میکنند که در ادامه مراحل شستن مبل به ترتیب درج شده است.

روش و مراحل شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی در تهران

برای شستن، تمیز کردن و خشک کردن مبل و صندلی ها از دستگاه و مواردی که در فهرست پایین مشاهده میکنید استفاده میشود.

 • دستگاه مبل شویی دارای برس و مخزن مواد شوینده
 • جارو برقی صنعتی آب و خاک
 • مواد شوینده و شامپو
 • مایع پاک کننده لکه

مبل شویی در تهران با دستگاه مخصوص شستشوی مبل و در منزل مشتری انجام میشود شستن مبل ها طی سه مرحله انجام میشود که ما مراحل را به صورت کامل و جداگانه در زیر نوشته و توضیح داده ایم.

مرحله اول: تمیز کردن گردو غبار مبل

بعد از حضور پرسنل ابتدا سرویس کاران ما از مبل های شما بازدید خواهند کرد تا اگر آشغال و گردو غباری که به مرور زمان بر روی مبل و یا درزهای مبل به وجود آمده است آنها را با استفاده از جارو برقی برداشته و تمیز کنند تا آماده مرحله شستشوی مبل شوند این مرحله فقط بر روی مبلهایی که نیاز به جارو برقی کشیدن دارند انجام میشود نه تمامی مبلها

مرحله دوم: مبل شویی با دستگاه

شستشوی مبل در منزل با دستگاه
شستشوی مبل در منزل با دستگاه

در این مرحله به نسبت کثیفی و لکه های موجود بر روی مبل، شامپو و مواد لکه بر را ترکیب میکنند ترکیبی که ما استفاده میکنیم سازگاری کامل با الیاف مبلمان را دارد و از قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار است سپس مواد را در مخزن دستگاه ریخته و حدود ۱۰ لیتر آب را به آن اضافه میکنند.

دستگاه مبل شویی که دارای برسری با درجه زبری نرمی است به وسیله شلنگ به مخزن متصل شده که با چرخش همزمان برس، مواد شوینده به سطح مبلمان اسپری میشود و عمل شستشوی مبل و صندلی انجام میشود.

شامپویی که ما برای شستشوی مبل در منزل در تهران استفاده میکنیم (شامپو تگزافن آلمانی) میباشد این شامپو باعث درخشندگی پارچه مبل میشود از تگزافن حتی در شستشوی قالی های گران بهای ابریشم نیز استفاده میگردد.

مرحله سوم: آبگیری و خشک کردن مبلمان و صندلی ها

شستشو و خشک کردن مبل
خشک کردن مبل توسط دستگاه بعد از شستشو

قاعدتا بعد از شستن مبل ها سطح آن خیس میشود که در این مرحله با استفاده از مکنده های صنعتی قدرتمند که مخصوص این کار طرحی شده است و دارای سه موتور میباشد و به صورت همزمان هر سه موتور کار میکند که با مکش مایعات و کف موجود بر روی سطح مبلمان موجب خشک شدن سطح مبلمان میشود.

مبل شویی در تهران و زمان خشک شدن
زمانی که برای خشک شدن کامل مبل نیاز است

بعد از عمل آبگیری و خشک کردن، دوباره سطح مبلها و صندلی ها بررسی میشود تا اگر لکه ای وجود داشت دوباره لکه گیری و شسته شود و در نهایت مشتری نیز میتواند آنها را بررسی کند تا اگر موردی وجود داشت پرسنل ما آن را بر طرف کنند.

هدف ما ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن و جلب رضایت کامل مشتری از خدمات و از پرسنل است و در این راستا تمام تلاش و توان خود را به کار خواهیم گرفت تا از تجهیزات و مواد شوینده با کیفیت تر استفاده کرده و پرسنل آموزش دیده و متعهد را به کار بگیریم.

بیشترین سوالاتی که درباره خدمات مبل شویی و شستشوی مبل در منزل پرسیده میشود؟

اگر قبلا از خدمات مبل شویی استفاده نکرده‌اید ممکن است سوالاتی در ذهن داشته باشید در اینجا بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده میشود به صورت خلاصه جواب داده شده است.


آیا شستن مبل با دستگاهی که ما استفاده میکنیم به پارچه مبل، بدنه و اسفنج مبل آسیب میرساند؟ خیر، دستگاهی که ما برای شستن مبل از آن استفاده میکنیم هیچ آسیبی به مبل وارد نمیکند.

من برای اولین بار است که میخواهم از خدمات مبل شویی استفاده کنم چه روش های برای شستشوی مبل وجود دارد؟ در حال حاضر تنها یک روش و یک دستگاه برای شستشوی مبل وجود دارد که البته ممکن است نوع دستگاه کمی متقاوت باشد در بعضی از دستگاه ها پاشش مواد شوینده به وسیله پمپ برقی انجام میشود و در بعضی دیگر توسط فشار باد پاشش انجام میشود.

مواد شوینده و مواد لکه بری که استفاده میشود به پارچه مبل و صندلی آسیب نمیرساند؟ مواد و شوینده های هر شرکتی ممکن است کمی متفاوت باشد اما ما این تضمین را به شما میدهیم که شوینده هایی که ما استفاده میکنیم کوچکترین آسیبی به پارچه مبل و صندلی‌های شما نمیرساند.

تفاوت شستشوی مبل و خشکشویی مبل چیست؟ هیچ تفاوتی وجود ندارد در واقع فقط عده‌ای از مردم خدمات شستن خوشخواب، شستن صندلی و خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه را با کلمه خشکشویی میشناسند.

در هنگام شستشو ریزش آب زیاد است و باید زیر مبلمان خالی باشد؟ بهتر است زیر مبلمان خالی باشد همان طور که میدانید برای شستن مبل از آب و مواد شوینده استفاده میشود و در هنگام شستشو مقدار بسیار کمی ریزش آب وجود دارد و این امر نا‌گریز است که البته همان لحظه توسط دستگاه جمع آوری میشود.

از چند دستگاه برای شستشو استفاده میشود؟ از ۲ دستگاه، یک دستگاه برای شستشو و یک دستگاه برای آبگیری و خشک کردن مبل و صندلی ها

چند پرسنل برای انجام این خدمات به منزل مشتری میروند؟ این مورد به حجم کار و سفارشات ما و حجم سفارشات مشتری ها بستگی دارد برای بعضی از سفارشات یک نفر و برای بعضی از سفارشات ۲ نفر در منزل مشتری حاضر میشوند.

زمان انجام خدمات مبل شویی چقدر طول میکشد؟ زمان شستشو نیز به تعداد مبل ها و صندلی های مشتری وابسته است اما به صورت تقریبی برای شستن و خشک شدن یه ست مبل ۷ نفره زمان‌های تقرببی زیر را در نظر داشته باشید:

زمان تقریبی شستشوی یک ست مبل ۷ نفره: ۱ الی ۱:۳۰

زمان تقریبی خشک شدن: ۳ الی ۵ ساعت

قیمت هایی که در سایت درج شده است در هنگام مراجعه تغییر میکند یا خیر؟ نرخ تمامی خدمات ما ثابت و مقطوع هستند که به صورت شفاف در سایت درج شده است.

متاسفانه عده ای از شرکت ها در سایت و یا در مکالمه های تلفنی، به مشتری یک قیمتی اعلام میکنند اما در هنگام مراجعه به دلایل و بهانه‌های گوناگونی این قیمت‌ها را به مراتب بالا میبرند که این امر موجب نا‌رضایتی مشترها گردیده است.

اما ما این تضمین را به شما میدهیم که نرخ خدماتی که درسایت درج شده است کاملا به روز و ثابت هستند و در هنگام مراجعه پرسنل هیچ تغییری نخواهد کرد.

آیا شستشوی مبلمان و صندلی ها فقط در منزل مشتری انجام میشود؟ بله به صورت کلی خدمات مبل شویی نه تنها در تهران بلکه در همه جا، فقط در محل و در منزل مشتری انجام میشود.

محاسبه هزینه مبل شویی در منزل در تهران

ما هزینه شستشوی مبل در منزل در شهر تهران را از (مبل ۴ نفره تا مبل ۹ نفره) در سایت در قسمت قیمت ها که در پایین صفحه و در ابتدای صفحه وجود دارد درج کرده که میتوانید مشاهده کنید.و یا میتوانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید و از طریق تماس و یا از طریق یکی از پیام رسان هایی که در آنجا درج شده است به صورت آنلاین سولات خود را مطرح کنید یا عکس مبلمان خود را ارسال کنید و قیمت شستشو را درخواست کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که هزینه مبل شویی در تهران و در محل بسیار کمتر از تعویض پارچه مبل و یا خرید مبلمان است.

زمان مناسب برای شستشوی مبل در منزل چه زمانی است؟

با توجه به چندین علامت میتوانید ببینید که مبل های شما نیاز به شستشوی فوری دارند یا خیر

 • اگر بیش از یک سال است که از مبل ها و صندلی های خود استفاده میکنید چون اگر چه زیاد قبل دید نیست اما در این مدت گردو غبار و آلودگی های زیادی بر روی آنها جمع شده است.
 • در صورت ایجاد و ظاهر شدن لکه های آب و نوشیدنی هایی مانند آبمیوه، چایی، قهوه و شیر
 • وقتی احساس کردید که نجس شده است.
 • زمانی که بوی نامطبوعی از مبلمان احساس کردید.
 • اگر حیوانات خانگی دارید سالی دو بار مبل های خود را بشورید.

مشاهده سرویس مبل شویی در اسلامشهر

پیدا کردن مراکز معتبر مبل شویی در تهران

مراکز مبل شویی زیادی در تهران و حومه به صورت مجاز و غیر مجاز در حوضه شستشوی مبل در منزل در حال فعالیت هستند که این امر مشکلاتی در انتخاب یک سرویس دهنده خوب و مجاز ایجاد کرده است اما شما میتوانید با جستجو در اینترنت و خواندن نظرات کسانی که قبلا از خدمات آنها استفاده کرده اند و یا دیدن نمونه کار های آنها، شرکت مورد نظر خود را پیدا کنید.

خدماتی پاک شو نیز یکی از مراکز مجاز و معتبر در زمینه مبل شویی در تهران میباشد که از پرسنل مجرب و متعهد و از دستگاه ها و شوینده های با کیفیت برای ارائه خدمات خود استفاده میکند.

چرا باید از خدمات مبل شویی استفاده کنیم؟

هر کسی ممکن است به دلایل مختلفی بخواهد از خدمات مبل شویی برای شستشوی مبلمان خود استفاده کند دلایلی مانند موارد زیر:

مبلمان یک بخش جدا ناپذیر از از دکوراسیون هستند که در خانه ها ،شرکتها ،هتل ها و ادارات استفاده میشود ما وقت زیادی را روی مبلمان می گذرانیم اغلب هنگام وارد شدن به خانه اولین کاری که می‌کنیم نشستن بر روی مبل ها و کاناپه ها است پس می شود گفت که برای استراحت و خوابیدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پس اگر به سلامتی خود اهمیت میدهید و اگر میخواهید مبل هایتان ظاهر زیبای خود را حفظ کرده و طول عمر بیشتری داشته باشند باید از تمیز بودنشان مطمعن شوید تمیز بودنشان بسیار مهم است برای تمیز کردنشان با ما تماس بگیرید تا بهترین سرویس مبل شویی در تهران را برای شما بفرستیم.

مشاهده خدمات مبل شویی در کرج

چرا باید شستشوی مبل در منزل را به شرکت ها واگذار کنیم؟

مبلمان خانه ها، اداره جات، شرکت ها ، هتل ها و…به دلیل استفاده مداوم، بیشتر از سایر وسایل خانه در معرض الودگی و کثیف شدن هستند که تمیز کردن آنها کار ساده ای نیست شستشوی مبلمان در خانه با استفاده از شوینده های خانگی باعث خرابی و آسیب به مبلمان میشود.

و حتی اگر این اتفاق نیفتد و همیشه خودتان در منزل و با استفاده از شوینده های خانگی این کار را تکرار کنید بعد از مدتی باعث چرک مرد شدن پارچه میشود که در صورت اتفاق افتادن این امر ممکن است دیگر به حالت قبل باز نگردد پس قبل از هر کاری بهتر است که با یکی از مراکز مبل شویی مجاز در رابطه با قیمت و نحوه شستشو تماس بگیرید.

خشکشویی مبل در تهران

فرایند خشکشویی مبل در واقع همان عمل شستشو است و این کار یک کار تخصصی است که با استفاده از دستگاه ها و شوینده ها و لکه بر های مخصوص مبل شویی انجام میشود این کار را میتوانید با خیالی آسوده به سرویس کارهای با تجربه و مجرب ما بسپارید. ما این تضمین را به شما میدهیم که کوچکترین آسیبی به مبلها، کاناپه ها، و صندلی های شما وارد نمیشود.

یکی از عواملی که در تهران بیشتر از سایر شهرها از این سرویس استفاده میشود میتوان به جز گردو و غبار، به موارد اصلی مانند دود و آلاینده های دیگری ناشی از آلودگی هوا اشاره کرد که به صورت عامیانه نیز به آن دوده میگویند و این دوده ها بر روی مبلمان مینشیند. این آلودگی ها فقط با جارو کشیدن و دستمال کشیدن پاک نمیشوند و حتما باید از سرویس خشکشویی مبل در تهران ( مبل شویی در تهران ) استفاده کنید.

چرا باید شستشوی مبل با دستگاه انجام شود؟

شاید بشود که با شوینده های خانگی لکه های سطحی را پاک کرد و بتوان مبلمان را به طور مرتب نظافت کرد ولی شستشوی مبلمان واقعا کار ساده ای نیست برای تمیز شدن کامل و عمقی لازم است که مبلمان حتما با دستگاه شسته و خشک شوند در این صورت تمام لکه ها، باکتر ها و هر نوع لکه دیگری را پاک میشود برای سفارش سرویس مبل شویی در منزل در تهران میتوانید با ما تماس بگیرید.

تفاوت مبل شویی و خشک شویی مبل چیست؟

عده ای از مردم با ما تماس میگیرند و همین سوال را مطرح میکنند و یا میپرسند که کدام روش برای مبلمان ما مناسب تر است؟ در جواب این سوال باید بدانید که در واقع هیچ تفاوتی با هم ندارند یعنی به طور کلی عمل شستشوی مبل در منزل را با عبارات مبل شویی و یا خشکشویی مبل میشناسند.

به‌کار بردن کلمه خشکشویی فقط به این دلیل است که میزان آب بسیار کمی برای شستن مبل ها استفاده میشود.

شستشوی مبلمان اداری ،شرکتی ، هتل ها و رستورانها

یک شرکت خدماتی باید توانایی خدمات را به سازمان های بزرگ و کوچک ، هتل ها و دیگر مکان ها را داشته باشد شرکت ما در زمینه شستشوی مبل اداری ، شرکت ها، تالارها و رستوران ها تخصص دارد کارکنان ما متشکل از افراد مجرب و کاردان است و همین تضمین ارائه بهترین خدمات ماست سرویس شستشوی مبل در تهران و حومه برای این ارگانها در ایام تعطیل نیز موجود میباشد.

سرویس مبل شویی در منزل برای شستن مبلمان مخمل

سرویس مبل شویی در تهران برای مبل های مخمل کمی دشوارتر و زمان بر تر از سایر مبلمان میباشد جنس مخمل به دلیل تمایل زیاد به آب و جذب خیلی سریع آب، که اگر این اتفاق بیفتد باعث آسیب به مبلمان میشود و زمان خشک شدن بسیار طولانی میشود پس این جنس از مبلمان باید حتما از سرویس مبل شویی با دستگاه استفاده کنند تا از ورود حداقل آب به داخل جلوگیری شود سرویس شستشوی مبل در منزل برای مبلمان مخمل برای تمام مناطق پایتخت و حومه آماده خدمت رسانی است

نکاتی درباره نگهداری و شستشوی مبل چرم و کاناپه چرم

امروزه مبلمان چرم محبوبیت زیادی میان مردم پیدا کرده که به خاطر ایجاد فضای زیبا، طرح های متنوع ، لوکس و راحت بودنشان در بسیاری از خانه ها استفاده میشود که اگر خوب از آنها مراقب شود و به طور مداوم گردگیری و نظافت کنید و از نشستن گردو غبار بر روی چرم جلوگیری کنید سالها دوام می آورند

شستن مبلمان چرم

اگر چه پاک کردن وشستشوی مبلمان چرم در خانه با دستمال مرطوب یک روال همیشگی است و باید به طور منظم انجام شود ولی هر چند وقت یک بار باید با شوینده ای مناسب اقدام به شستشوی مبل کنید مواد شیمیایی میتواند باعث آسیب رساندن به مبلمان، خشکی و تغییر رنگ چرم شود.

اگر نمیخواهید از سرویس مبل شویی در تهران در منزل استفاده کنید بنابر این باید شوینده ای تهیه کنید که با چرم سازگار باشد می توانید مقاله ما درباره نحوه شستشو و نگهداری از مبلمان چرم را بخوانید.

اگر مبلمانتان از جنس چرم میباشد و میزان کثیفی آن بسیار کم است ما پیشنهاد میکنیم که با مراجعه به فروشگاه های بهداشتی محلول مخصوص شستشوی مبل چرم را تهیه کنید و با پارچه های غیر رنگی اقدام به نظافت و تمیز کردن مبلمان چرمی خود کنید. اما اگر میزان کثیفی آن بیشتر از حد معمول بود از خدمات مبل شویی استفاده کنید.

39 دیدگاه دربارهٔ «مبل شویی در تهران , شستشوی مبل در منزل»

 1. سلام
  امروز سرویس کاراتون اومدن مبل های منو شستن واقعا کارتون عالیه من که خیلی راضیم

 2. سلام
  من از سرویس مبل شویی شما استفاده کردم و خیلی از کارتون راضی بودم ممنون از خدمات خوبتون

 3. سلام من رضایی هستم از خدمات مبل شویی در منزل شما استفاده کردم خواستم از سرویس کاراتون تشکر کنم کارشونو خیلی خوب انجام دادن قیمت شستشوی مبل رو هم نسبت به جاهای دیگه خیلی منصفانه تره

 4. سلام من یه دست مبل ۷ نفرا داشتم اومدن شستن خیلی راضی بودم از کارتون قبل یه شرکت دیگه شستن فقط اومدن خیس کردن و رفتن

 5. قیمت شستشوی مبل ۹ نفره در تهران رو میخواستم بدونم؟ و اینکه آیا اگه سفارشمو آنلاین ثبت کنم تخفیف داره؟

  1. سلام تمام قیمت ها در سایت درج شده و به تازگی به روز شده.
   و اگه سفارشتون رو آنلاین ثبت کنید تخفیف داره. اگر سوال دیگه ای قبل از ثبت سفارش داشتید میتونید از طریق چت آنلاین از ما بپرسید

 6. صبا سعادتی

  سلام ببخشید مبل شویی با دستگاه انجام میدید مسایل شرعی هم رعایت میکنید و مبلی پاک و تمیز تحویل میدید؟

  1. سلام وقت بخیر
   اگر منظورتون آبکشی هست خیر مبلمان آبکشی نمیشوند چون باعث آسیب به مبل میشه از طرفی دیگر، زمان خشک شدن بسیار طولانی میشه.
   مبلها فقط قابلیت خشکشویی دارند یعنی فقط سطح رویی مبل قابل شستشو هست.
   و بله کاملا تمیز میشود

 7. سلام من سفارش مبل شویی در منزل داده بودم اومدن انجام دادن واقعا کارتون حرف نداره

 8. سلام و عرض وادب
  من از خدمات مبل شویی در منزل شرکت شما استفاده کردم و خیلی راضیم
  شما را به دوستان معرفی میکنم

 9. سلام اگر امروز سفارش مبل شویی در منزل رو بدم کی نیرو میفرستید؟
  ممنون میشم اگه زود جواب بدید

 10. لیلا بهرامی

  سلام من ساکن تهران هستم و اولین بار که میخوام مبلامو بشورم نظرات مشتریاتونو خوندم و میخوام شما کار شستشوی مبل هامو انجام بدید فقط خواستم بدونم مبل شویی در منزل انجام میشه یا میبرید؟ ممنون میشم اگر زود جواب بدید

 11. شقایق دهقان

  یه قسمت کوچیک از مبل های من چرمی هستش خواستم ببینم در صورت استفاده از سرویس مبل شویی آسیبی به چرم وارد نمیشه چونکه تا حالا نشستم و چون مبلام خارجیه میترسم که خراب بشه و اینکه شمار صندلی ناهار خوری هم میشورید

  1. سلام خانوم دهقان.
   خیر هیچ آسیبی نه به قسمت پارچه ای و نه به قسمت چرمی وارد نمیشه
   بله شستن صندلی ناهار خوری هم انجام میدیم

 12. مهسا رضوانی

  من مدتی بود که نیاز زیادی به انجام کار مبل شویی برای شستشوی مبلمانم داشتم ولی به خاطر تجربه بدی که قبلا از شرکت های دیگه داشتم نمیدونستم چجوری و از کجا باید یک مبل شویی خوب رو انتخاب کنم که تو اینترنت جستجو و تحقیق کردم تا شما رو پیدا کردم و الان واقعا از شما و پرسنل خوب و با اخلاقتون نهایت تشکر رو میکنم چون مبل هام مثل روز اول ترو تمیز شد

 13. وقت شناس و بسیار حرفه ای بودن کاناپه های من کاملا تمیز شد من از کارشون بسیار راضی بودم و قطعا شمارو به دوستان توصیه میکنم

 14. شما کار شستشوی کاناپه تخت خوابشو انجام میدید یا نه؟ و اینکه آیا با همان دستگاه مبل شویی انجام میشه یا بخار شور میشود؟

  1. سلام بله شستشوی کاناپه انجام میدیم و با دستگاه مبل شویی هم انجام میشه. لازم به ذکر است که از بخار شور برای شستن مبلمان و کاناپه استفاده نمیشه چون که با دستگاه بخار شور نمیشود مبلمان را کامل تمیز کرد

 15. سلام. مبل شویی با مواد نانو انجام میشه یا از مواد دیگه ای استفاده میکنید؟ و اینکه موادی که استفاده میکنید آسیب نمیزنه به مبلها؟ چون پارچه مبلای من خیلی حساسه میخوام مطمعن بشم که مشکلی پیش نمیاد

  1. سلام و درود بله نانو و ترکیبی از چند مواد و شامپوی دیگه استفاده میشه و هیچ گونه آسیبی به مبلهای شما وارد نمیشود.

 16. مبل های من یه کم بو گرفته آیا با مبل شویی با دستگاه این بو از بین میره یا نه؟
  چون خیلی برام مهمه که بو کاملا از بین بره

 17. اسلام زاده

  سلام
  لطفا بفرمایید بعد از خشک شدن و مشخص شدن لک و زنجاب جهت برطرف کردن هزینه مجدد دریافت میشود.

  1. درود بر شما
   از اینکه نظر گذاشتید و به ما لقب بهترین مبل شویی رو دادید بسیار سپاس گداریم
   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

 18. سلام
  ایا قیمت های در شده دریافت میشود؟ یعنی مبلغ ذکر شده داخل سایت یک بل ۷نفر؟ یا اینکه بعد از شستشو ایتم های دیگر مثل پول مواد. این مواد خوب نیست ولی اینیکی خیلی خوبه اما قیمتش خدا تومن هستش. ایاب ذهاب. مبل هفت نفره شما یجور دیگست قیمتش فرق داره. هزینه لوازم هم اینقدره… خلاصه ی فاکتور بلند بالا میزارن جلو ادم….

  1. سلام و درود
   بله متاسفانه عده ای هستند که پشت تلفن یک قیمتی اعلام میکنند اما وقتی میرن منزل مشتری هزینه های جانبی زیادی دریافت میکنند.
   اما ما هیچ هزینه جانبی دیگری از هیچ کدام از مشتریان دریافت نمیکنیم و فقط قیمتی که در سایت درج شده از مشتری دریافت میشود تعرفه های ما کاملا ثابت و شفاف هستند.

 19. در اینترنت دنبال یک مبل شویی خوب و معتبر میگشتم که سایت شما رو دیدم و توضیحات رو خوندم بسیار کامل و شفاف توضیح دادید
  برای همین تصمیم گرفتم از خدمات شما برای شستشوی مبل و صندلی های نهار خوریم استفاده کنم.
  امروز اومدن انجام دادن واقعا کارشون بسیار عالی بود و از نظر اخلاقی هم پرسنل خوش برخورد و خوش اخلاقی بودن همین جا ازتون تشکر میکنم.

  1. باعث افتخاره و بسیار خوشحالیم که از کیفیت خدمات ما و از پرسنل ما رضایت دارید

 20. ناصر فرهادی

  سلام و درود به مسئول سایت و مجموعه خدماتی پاک شو
  ما یک شرکت هستیم و تعداد زیادی مبلمان و صندلی داریم که در سال دو یا سه بار اقدام به شستشو میکنیم این یکی از دلایلی است که متوجه شوید تمیز شدن و کیفیت کار بسیار برای ما حائز اهمیت است.
  ما قبلا هم از خدمات سایر شرکتهایی که مانند شما در این زمینه فعالیت میکنند استفاده کرده ایم و متاسفانه به دلیل عدم تعهدشون در انجام به موقع کار، کیفیت به شدت پایین در شستشوی مبلمان و صندلیها و زمان بندی نامناسبشون با آنها همکاریمون رو ادامه ندادیم نکته بسیار غیر حرفه ای و مشکل دیگری که در همکاری با بعضی از آنها به وجود می آمد تغییر دادن و بالا بردن قیمت هایی بود که قبلا بر سر آن به توافق رسیده بودیم
  سوالات من از شما این است که آیا قیمت ها در هنگام انجام کار ممکن است تغییر کند یا خیر؟
  آیا پرسنل کافی برای انجام این حجم از کار در یک روز را دارید یا خیر؟ چون فقط روزهای جمعه شرکت تعطیل است
  و شما چه برتری نسبت به رقباتون دارید و ما چرا و چطور به شما اعتماد کنیم؟
  لطفا در سریع ترین زمان ممکن جوابگوی کامنت بنده باشید
  با تشکر از شما

  1. سلام ممنون از شما که این موارد و سوالاتو اینجا درج کردید
   چون که ادارات و شرکتهای دیگری نیز با ما تماس گرفتند و همین مشکلاتو داشتند در جواب سوالات شما باید بگیم که اگر در اینترنت خدمات مبل شویی برای شستشوی مبل و صندلی رو جستجو کنید سایت های مختلفی هستند که این خدمات رو انجام میدن اما بیشتر از ۶۰ درصد آنهایی که در صدر هستند به صورت واسطه ای کار میکنند یعنی اینکه پرسنلی که برای انجام کار می آیند ممکن است حتی تخصصشان انجام این خدمات نباشد بیشتر مسائلی که پیش میاد بر سر همین مسئله است. اما ما به صورت تخصصی فقط در این زمینه کار انجام میدیم و همه پرسنل ما آموزش دیدن
   قیمت های که در سایت درج شده است کاملا مقطوع است و در هنگام مراجعه تغییر نخواهد کرد
   در جواب سوال بعدی شما برای تعداد پرسنل نیز بستگی به حجم کار شما دارد اگر حجم کار زیاد باشد هر تعداد نیرو که لازم باشد میفرستیم که در یک روز و حتی نیمی از روز تمام شود.
   برای اعتماد سازی هم میتوانید نظرات بقیه افراد را بخوانید نمونه کارها را ببینید و اگر حجم کار شما زیاد است میتوانید درخواست بازدید کنید تا بهتون پیش فاکتور داده بشه و درنهایت میتوانید تعدادی از مبلها و صندلی رو برای نمونه شستشو دهید تا نتیجه کار را ببینید و اگر از نتیجه رضایت کاملا داشتید از خدمات ما استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا