خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در جنوب تهران

سرویس مبل شویی در جنوب تهران توسط کادری مجرب و آموزش دیده برای شستن انواع مبل و صندلی با قیمت مناسب و کیفیتی عالی

ما در سرویس مبل شویی در تهران را در کلیه مناطق انجام میدهیم و برای هر منطقه سرویس های جداگانه ای در نظر گرفته ایم برای محله جنوب تهران نیز به صورت جداگانه سرویس کاران ما فعالیت میکنند تا بتوانیم در زمان کمتری سرویسهای خود را ارائه دهیم.

تفاوت ما با دیگر شرکت ها این است که به صورت تخصصی فقط خدمات شستشوی مبل و صندلی را انجام میدهیم و تمام تمرکز خود را بر این کار گذاشته ایم و خدمات جانبی مانند نظافت منزل و یا قالیشویی را انجام نمیدهیم.

برای مبل شویی در جنوب تهران از چه موادی استفاده میشود؟

ما در طول سالهای فعالیت خود انواع شوینده های مختلف را تست و امتحان کرده ایم تا به مواد شوینده ای که در حال حاضر استفاده میکنیم دست یابیم. موادی که اکنون برای مبل شویی در منزل در جنوب تهران استفاده میکنم ترکیبی از چند محصول خارجی است که کاملا سازگار با انواع پارچه هستند و هیچ گونه آسیبی ایجاد نمیکنند.

در چه محله هایی ازجنوب تهران سرویس میدهیم؟

در حال حاضر منطقه هایی که سرویس دهی داریم شامل منطقه و محله های زیر هستند:

  • دولتخواه، شهرک ابوذر، نعمت آباد
  • مبل شویی در شهرری , دولت آباد
  • شهرک شریعتی، عبدل آباد
  • خانی آباد، نازی آباد
  • هزار دستگاه، چهارصد دستگاه
  • شهرک بعثت، شهرک وصال
  • خزانه، علی آباد، کیانشهر شمالی و جنوبی

قیمت ها و نحوه ثبت سفارش

برای مشاهده قیمت ها باید از طریق دکمه پایین اقدام کنید و برای ثبت کردن مبل شویی در جنوب تهران میتوانید به دو روش آنلاین و یا تماس تلفنی ثبت کنید اما ما سفارشات آنلاین را در اولویت قرار داده ایم و بیشتر تمرکز خود را روی سفارش های اینترنتی قرار داده ایم. شما نیز سعی کنید در صورت امکان خدمات درخواستی خود را آنلاین ثبت کنید.

شستشوی مبل را چند نفر انجام میدهند؟

به طور معمول برای انجام تمامی خدمات شستن مبلمان و صندلیها، دو نفر در منزل مشتری حاضر میشوند اما ممکن است با توجه به حجم کار و نوع مبلمان، این روال تغییر کند و فقط یکی از پرسنل برای انجام کار در منزل مشتری حاضر شود.

ایام و ساعات کاری

پرسنل ما برای مناطق جنوب تهران در ۷ روز هفته از ساعت ۸ الی ساعت ۱۸ خدمات ارائه میدهند اما برای ثبت کردن سفارشتان در هر ساعت از شبانه روز میتوانید قدام کنید.

لازم به ذکر است که برای سفارش تلفنی میتوانید از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۹ شب تماس بگیرید اما برای سفارش آنلاین هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و به صورت ۲۴ ساعته میتوانید اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا