خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

اگر قصد شستن مبل های خود را دارید ما هم اکنون خدمات مبل شویی در حکیمیه را انجام میدهیم ما به صورت گسترده سرویس مبل شویی در شرق تهران را ارائه میدهیم هر مبل با توجه به پارچه و ساختار پر کننده آن با محصولات مختلفی شسته می شود تعیین جنس سطح رویی (پارچه) و داخلی(غوم داخل آن) در تعیین روش ها و محصولات شستشوی مبل مهم است.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات شرکت ما میتوانید قبل از سفارش، هزینه های در نظر گرفته شده را مشاهده کنید

قیمت مبل شویی در تهران

نحوه انجام خدمات مبل شویی در حکیمیه

مرحله اول: در فرآیند شستن مبل ، محلول مورد استفاده با شامپوی مناسب پارچه مبلهه و صندلی های شما توسط دستگاه پاشیده می شود. سپس کل مبل با پولیشری که دارای ساختاری نسبتا نرم است و حالتی مسواکی دارد شسته میشود اگر لکه ای وجود داشته باشد ( لکه هایی که دوباره ظاهر نمی شوند مانند جوهر) با پاک کننده های لکه کاملا تمیز خواهد شد.

مرحله دوم: در این مرحله برای سرعت بخشیدن به فرایند خشک شدن سطح مبلها با مکنده های صنعتی که دارای قدرت مکندگی بالایی هستند مایعات موجود برداشته میشود که با انجام این کار حدود ۲۰ درصد از خیسی مبل باقی میماند که حدود ۴ الی ۵ ساعت زمان لازم است تا دوباره قابل استفاده شوند.

کیفیت سرویسهایی که ارائه میدهیم

ما نزدیک به یک دهه است که در این زمینه فعالیت میکنیم ما در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. فراموش نکنید که نباید فقط قیمت پایین را ملاک انتخاب مراکز مبل شویی در حکیمه در نظر گرفت. خدمات خوب باید توسط ماشین آلات پیشرفته ، مواد شوینده با کیفیت و پرسنل اخلاقی کاملاً آموزش دیده ارائه شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا