خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در زعفرانیه و ولنجک

تیم ما متشکل از متخصصان مبل شویی در شمال تهران است که در حال حاضر تعدای از سرویس کاران ما به صورت ویژه، خدمات مبل شویی در زعفرانیه و ولنجک را ارائه میدهند.

به این نکته توجه کنید که شستن مبل کاری بسیار ظریف و حرفه ای است زیرا اگر کارکنان شرکت، از نوع و جنس پارچه استفاده شده در مبلها مطلع نباشند ممکن است از مواد شوینده نامناسب برای آن استفاده کنند که همین امر ممکن است موجب آسیب به مبل شما شود.

قیمت شستشوی مبل در تهران

آیا در صورت استفاد از سرویس مبل شویی در زعفرانیه و ولنجک آسیبی به مبل وارد نمیشود؟

همان طور که مطلع هستید بعضی از پارچه ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند ما با تجریه ای که در طول سالهای فعالیت خود کسب کرده ایم این ضمانت را به شما میدهیم که هیچ گونه آسیبی به مبل شما وارد نخواهد شد ما مبل های شما را با دستگاه وکیوم پرقدرت مخصوص این کار و شامپوهای شستشوی مخصوص از برند های معتبر خارجی و داخلی انجام میدهیم.

در صورتی که از سرویس مبل شویی در ولنجک و زعفرانیه استفاده کنید و به هر دلیلی از نتیجه راضی نباشید سرویس دیگری را به صورت رایگان به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا همان گونه که انتظار دارید مبلهایتان را به شما تحویل دهند.

خدمات و سرویس های دیگر ما در ولنجک و زعفرانیه

در حال حاضر به جز سرویس شستشوی مبل خدمات شستشوی صندلی و خشکشویی تشک تخت را نیز انجام میدهیم هر گونه سوالی که فکر شما را مشغول کرده است میتوانید به صورت آنلاین از طریق آیکن آبی رنگ در انتهای صفحه سمت راست با ما در میان بگذارید تا در اسرء وقت جابگوی شما باشیم.

از مناطق ولنجک و زعفرانیه که سرویس مبل شویی در منزل ارائه میدهیم

نام منطقه های اصلیمحله های فرعی
خیابان اصلی ولنجکجعفر آباد، اسد آباد
بلوار دانشجوخ الف، سنگر، عمید، فرخ، گنجوی و ثارالله
بلوار رشید الدینفضل اللهخیابان مقدس اردبیلی،کیهان و پسیان
خیابان یمن، ساسان و طاقانیخ برزین بغدادی، سیمین، امیر ثوری
خیابان های اول تا بیست و پنجمخ جاودان، طاهری
نیاز زاده، کوهپایه، حسینی و …آصف، میزایی، بلوار بهزادی

ما چگونه کار میکنیم؟

ما در ۳۶۵ روز سال خدمات مبل شویی را در تمام منطقه ها و محدوده های زعفرانیه و ولنجک ارائه میدهیم. شرکت ما تمام خدمات خود را با ضمانت ارائه می دهد با تجربه ای که در این سالها کسب کرده ایم در خدمت شما هستیم.

اگر به دنبال نتایج دقیق در کار شستشوی مبل هستید می توانید ما را انتخاب کنید میتوانید از طریق تماس با ما اطلاعات لازم را را دریافت کنید.

مهمترین ویژگی متمایز ما از شرکتهای دیگر این است که اگر مشتری از نتیجه کار راضی نباشد هزینه ای را از شما دریافت نخواهیم کرد ما متعهد هستیم تا خدمات با کیفیتی را به شما ارائه دهیم که مطمئناً شما نیز از آن راضی خواهید بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا