خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 22

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در شرق تهران
خدمات شستشوی مبل و صندلی در شرق تهران

شرکت مبل شویی در تهران با ارائه خدمات مبل شویی در منزل در شرق تهران هم اکنون آماده ارائه خدمات به تمام مناطق شرق میباشد در صورت نیاز به سرویس شستشوی مبل در شرق تهران میتوانید از سرویس ما در منطقه شرق که توسط پرسنل مجرب انجام میشود استفاده کنید.

مواد شوینده ای که ما استفاده میکنیم به راحتی قادر به پاک کردن مبل های شما به بهترین نحو ممکن میباشد.

هزینه مبل شویی در منزل در شرق تهران چگونه محاسبه میشود؟

برای مشاهده هزینه مبل شویی در شرق تهران نیاز به تماس تلفنی نیست کافیست در تصویری مقابل دکمه ای را که مشاهده میکنید فشار دهید تا وارد قسمت مورد نظر شوید در آنجا لیست قیمت ها برای شما درج شده است که با توجه به نوع و تعداد مبل خود میتونید هزینه ها را مشاهده کنید و از طریق سفارش آنلاین که تخفیف هم در نظر گرفته شده است سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت شستشوی مبل در تهران

مبل های خود را به مراکز معتبر بسپارید

لطفا اول به این نکته توجه کنید که از شستشو مبل در منزل توسط مواد شوینده خانگی دست نگه دارید این کار ممکن است باعث خسارت جبران ناپذیری به بافت و رنگ مبلمان و حتی خسارت با اسلکلت مبل نیز بشود بهترین کار این است که شستن مبل های خود را به مراکز معتبر مبل شویی در شرق تهران بسپارید.

این شرکت توسط دستگاه و مواد شوینده مخصوص عمل شستشو را انجام میدهند که هزینه نسبتا کمی نیز برای شما دارد و هیچ گونه آسیبی به مبلمان شما وارد نمیکند.

مواد شوینده و دستگاه ها

از شوینده های مخصوص برای از بین بردن انواع لکه های موجود بر روی پارچه صندلی و مبل، در خدماتی که به شما ارائه می دهیم استفاده می شود این مواد شوینده محصولاتی هستند که به پارچه صندلی و مبلمان شما آسیب نمی رسانند و اثر پاک سازی لکه ها از ریشه را دارند. علاوه بر این ، فرمول خاص آن که ضد باکتری است به از بین بردن کامل باکتری ها و آلودگی های بین پارچه ای کمک می کند.

ماشین آلات بسیار موثری که ما در فرآیند شستشو استفاده می کنیم ، اثر خلا شدیدی دارند. این اثر با جاروبرقی های صنعتی که قدرت مکندگی بسیار بالایی دارند تمتم گردو خاک و مواد شوینده را کاملا پاک می کند. برای دریافت خدمات حرفه ای شستشومی توانید با ما تماس بگیرید.

چه عواملی در هزینه ها تاثیر دارد؟

تمام موارد و سوالاتی که در رابطه با هزینه ها و عوامل تاثیر گذار بر روی آن دارد را در بخش قیمتها بیان کرده ایم که میتوانید مشاهده کنید ما سعی کردیم همه موارد را در آنجا بیان کنیم

0

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا

کاربر گرامی به دلیل حجم بالای سفارشات ممکن است تلفن ها مشغول باشند و یا  قادر به پاسخگویی نباشیم.

قیمت ها را مشاهده کنید و در صورت تمایل به استفاده از خدمات ما،  سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.