مبل شویی در شمال تهران

ما به عنوان یکی از مراکز مبل شویی در تهران هم اکنون خدمات مبل شویی در شمال تهران را به صورت تخصصی انجام میدهیم. ما شستشو و نظافت مبل را در منزل و خانه شما با دقت بسیار زیاد ، بدون هیچ گونه ناراحتی و در بازه های زمانی مناسبی که شما تعیین کرده اید انجام می دهیم.

شستشوی مبل در محل و نظافت مبل در خانه از اهمیت مهمی در بین خدماتی که ما ارائه می دهیم برخوردار است. مبل ها یا صندلی های شما را در اتاق های مختلف در خانه به روش ایمن و تضمین شده به روشهای بهداشتی شسته و تمیز می کنیم.

قیمت شستشوی مبل در تهران

خدمات مبل شویی در شمال تهران برای چه مبل هایی استفاده میشود؟

همان طور که میدانید مبلمان نیز مانند تمام وسایل دکوری و وسایل راحتی دیگری که در منزل و محیط کار استفاده میشود ممکن است از نظر جنس بدنه، جنس و رنگ پارچه، تعداد و نوع مبلها با هم بسیار تفاوت داشته باشند.شرکت ما که سرویس دهنده مبل شویی در شمال تهران میباشد قادر به شستشوی مبلمان و صندلی های شما از هر نوع و جنس و رنگی که میباشد.

مناطقی که بیشترین درخواست سفارشات را دارند؟

شرکت ما در حال حاضر در تمام مناطق تهران سرویس میپذیرد اما درخواست خدمات مبل شویی در منزل در شمال تهران بیشترین تعداد سفارشات ما را در بر میگیرد در ادامه نام سه منطقه که بیشترین حجم سفارشات را درخواست میکنند درج شده است

۱_ جدول بیشترین حجم سفارشات

در جدول زیر نام ۳ محدوده و تعداد سرویس ها و تعداد نفرات در هر سرویس که بیشترین حجم و تعداد سفارشات را درخواست میکنند را مشاهده میکنید

منطقه و خدماتتعداد سرویس ها
مبل شویی در زعفرانیه و ولنجکدو سرویس ۲ نفره و ۱ سرویس ۱ نفره
مبل شویی در تجریشدو سرویس ۲ نفره
مبل شویی در نیاوران و جماراندو سرویس: (یک سرویس ۱ نفره) و (یک سرویس ۲ نفره)

خدمات مبل شویی در منزل شمال تهران چگونه انجام میشود

مرحله اول: در هنگام ارائه خدمات مبل شویی در منزل در شمال تهران ، قبل از شروع مراحل شستشوی مبل در منزل ، گرد و غبار و خاک موجود بر روی سطح مبلمان با کمک دستگاه مکنده وارداتی خلا از نوع صنعتی ما گرفته می شود.

مرحله دوم: سپس لکه های روی مبل قبل از شروع فرایند شستشوی مبل با حلال های مخصوص لکه بری برطرف می شود. سپس با دستگاه ها پولیشر کوچکی که دارای برسر های نرمی میباشد که به صورت دورانی شروع به چرخش میکنند و همزمان مواد شوینده (شامپو و مخلوطی از لکه بر ها) آلودگی ها ، لکه ها ، باکتری ها و میکروب های موجود در کاملا تمیز میشوند.

مرحله سوم: و در انتها توسط جارو برقی صنعتی تمام مایعات و کثیفی حاصل از عمل شستشو از روی مبلمان تمیز میشود.

نکته مهم در خصوص مبلمان چرمی

مبل های چرم به دلیل جنس آن بهتر است شسته نشوند و فقط با دستمال مرطوب و یا بهترین کار استفاده از واکس ها و روغن های که مخصوص وسایل چرمی تولید شده اند تمیز شوند تا از طول عمر و زیبایی آنها کاسته نشود. استفاده از مواد روغنی مخصوص اینگونه مبلمان باعث نرم ماندن و جلوگیری از شکنندگی آنها نیز میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا