خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 22

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در شمال تهران

ما به عنوان یکی از مراکز مبل شویی در تهران هم اکنون خدمات مبل شویی در شمال تهران را به صورت تخصصی انجام میدهیم. ما شستشو و نظافت مبل را در منزل و خانه شما با دقت بسیار زیاد ، بدون هیچ گونه ناراحتی و در بازه های زمانی مناسبی که شما تعیین کرده اید انجام می دهیم.

شستشوی مبل در محل و نظافت مبل در خانه از اهمیت مهمی در بین خدماتی که ما ارائه می دهیم برخوردار است. مبل ها یا صندلی های شما را در اتاق های مختلف در خانه به روش ایمن و تضمین شده به روشهای بهداشتی شسته و تمیز می کنیم.

قیمت شستشوی مبل در تهران

خدمات مبل شویی در شمال تهران برای چه مبل هایی استفاده میشود؟

همان طور که میدانید مبلمان نیز مانند تمام وسایل دکوری و وسایل راحتی دیگری که در منزل و محیط کار استفاده میشود ممکن است از نظر جنس بدنه، جنس و رنگ پارچه، تعداد و نوع مبلها با هم بسیار تفاوت داشته باشند.شرکت ما که سرویس دهنده مبل شویی در شمال تهران میباشد قادر به شستشوی مبلمان و صندلی های شما از هر نوع و جنس و رنگی که میباشد.

نکته مهم در خصوص مبلمان چرمی

مبل های چرم به دلیل جنس آن بهتر است شسته نشوند و فقط با دستمال مرطوب و یا بهترین کار استفاده از واکس ها و روغن های که مخصوص وسایل چرمی تولید شده اند تمیز شوند تا از طول عمر و زیبایی آنها کاسته نشود. استفاده از مواد روغنی مخصوص اینگونه مبلمان باعث نرم ماندن و جلوگیری از شکنندگی آنها نیز میشود.

خدمات مبل شویی در شمال تهران چگونه انجام میشود

مرحله اول: در هنگام ارائه خدمات مبل شویی در شمال تهران ، قبل از شروع مراحل شستشوی مبل در منزل ، گرد و غبار و خاک موجود بر روی سطح مبلمان با کمک دستگاه مکنده وارداتی خلا از نوع صنعتی ما گرفته می شود.

مرحله دوم: سپس لکه های روی مبل قبل از شروع فرایند شستشوی مبل با حلال های مخصوص لکه بری برطرف می شود. سپس با دستگاه ها پولیشر کوچکی که دارای برسر های نرمی میباشد که به صورت دورانی شروع به چرخش میکنند و همزمان مواد شوینده (شامپو و مخلوطی از لکه بر ها) آلودگی ها ، لکه ها ، باکتری ها و میکروب های موجود در کاملا تمیز میشوند.

مرحله سوم: و در انتها توسط جارو برقی صنعتی تمام مایعات و کثیفی حاصل از عمل شستشو از روی مبلمان تمیز میشود.

0

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا

کاربر گرامی به دلیل حجم بالای سفارشات ممکن است تلفن ها مشغول باشند و یا  قادر به پاسخگویی نباشیم.

قیمت ها را مشاهده کنید و در صورت تمایل به استفاده از خدمات ما،  سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.