مبل شویی در چیتگر آزاد شهر و پیکان شهر

ما تنها شرکتی هستیم که بیش از یک دهه است که به صورت تخصصی در زمینه شستشوی مبل در غرب تهران فعالیت میکنیم ما اکنون به صورت ویژه سرویس کارانی را برای انجام خدمات مبل شویی در چیتگر ، آزاد شهر و پیکان شهر مستقر کرده ایم تا در مدت زمان کوتاهی بتوانیم به کسانی که در این محدوده هستند و نیاز به شستن مبلمان و صندلی دارند خدمات ارائه دهیم.

رزرو خدمات مبل شویی در چیتگر ، آزاد شهر و پیکان شهر

  • برای رزرو مبل شویی در منطقه چیتگر و محدوده پیکان شهر و آزاد شهر کافیست که از بخش قیمت ها، نرخ خدمات ما را مشاهده کنید و در صورت رضایت بر روی دکمه سفارش آنلاین که در ابتدای صفحه درج شده است کلیک کنید تا صفحه ثبت سفارش برای شما باز شود.
  • سپس تعداد صندلی ها و مبلمان و در صورت داشتن بالشتک(کوسن) تعداد آنها را انتخاب کنید و مشخصات خود، آدرس و تاریخ مورد نظر را وارد کنید و با زدن دکمه ارسال، درخواست شما ارسال میشود.
  • درخواست شما بلافاصله بعد از دریافت، بررسی خواهد شد و پرسنل ما در مکان و زمانی که تعیین کرده اید حاضر میشوند تا مراحل شستشو و نظافت را انجام دهند.
  • البته شما میتوانید یه صورت تلفنی نیز سفارش خود را ثبت کنید ولی پیشنهاد ما به شما ثبت سفارش بصورت آنلاین است زیرا در اولویت سرویس دهی قرار دارند.

مطالب مرتبط: مراحل و نحوه مبل شویی

نرخ و قیمت خدمات

قیمت شستن مبلمان یکسان نیست زیرا ممکن است مبلها از نظر تعداد، داشتن یا نداشتن کوسن و موارد دیگر متفاوت باشند به همین دلیل ما برای نرخ خدمات خود به صورت جداگانه صفحه ای طراحی کرده ایم که به صورت دقیق، قیمت ها در آن درج شده و در صورت کوچکترین تغییری در قیمت ها، آن لیست بروزرسانی میشود.

برای مشاده کافیست در انتهای صفحه بر روی دکمه قیمت ها کلیک کنید.

در چه ساعاتی خدمات مبل شویی در مناطق چیتگر ، آزاد شهر و پیکان شهر ارائه میدهیم؟

ما اکنون در سراسر تهران خدمات شستشوی صندلی و مبل ارائه میدهیم که البته برای محدوده غرب تهران به صورت ویژه سرویس دهی داریم به همین دلیل برای غرب تهران از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۹ شب سرویس دهی داریم و برای سایر مناطق از ۸ صبح تا ساعت ۱۷ سرویس دهی داریم.

تمیز کردن و شستن مبل و صندلی با دستگاه و مواد

ما همیشه تلاش کرده ایم و تمام توان خود را به کار بسته ایم تا بهترین سطح پاکیزگی را به مشتریان خود ارائه دهیم از این جهت ما همیشه سعی کرده ایم از دستگاه و مواد شوینده و لکه برهای با کیفیت استفاده کنیم ما همیشه با ترکیب کردن مواد مختلف و تست کردن آن سعی میکنیم روزبه روز مواد شوینده خود را بهتر از قبل کنیم تا نتیجه رضایت بخشی ارائه دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا