خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

موکت اداری از نظر جنس و میزان ضخامت متفاوت تر از سایر موکت ها هستند نوع مواد به کار رفته به برای ساخت این موکت ها با دیگر انواع موکت متفاوت تر است زیرا برای ساخت موکت های شرکتی و سازمانی باید مواردی از قبیل میزان تردد بر روی موکت در نظر گرفته شود.

چون که موکت های شرکتی و اداری تردد بیشتری نسبت با سایر موکتها بر روی آن صورت میگیرد یه همین دلیل باید دوام واستقامت بیشتری نسبت و سایر موکت ها داشته باشد

انواع موکت اداری

شرکت های داخلی و خارجی زیادی تولید کننده موکت اداری هستند که با نام ها و برندهای مختلفی موکت ها را تولید میکنند اما ما در اینجا نمیخواهیم که برند و شرکتی را معرفی کنیم و فقط نوع موکت را توضیح داده ایم.

موکت های اداری به صورت کلی به دو دسته تقسیم میشوند که شامل دو مورد زیر است برای مشاهده اطلاعت کامل بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

  1. موکت تایلی
  2. موکت رولی

هر دو مورد ذکر شده نیز به دو گروه پرز بلند و ظریف محور تقسیم میشوند

کدام موکت مناسب شرکت ها تجاری و سازمان ها هستند؟

هر دو نوع موکت را میتوان به عنوان کف پوش برای شرکت ها استفاده کرد که جایگزینی بسیار مناسب با سایر کف پوش ها هستند نوع موکتی که انتخاب میکنید بستگی به سلیقه شما و میزان هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید دارد اما ما پیشنهاد میکنیم که یک بار برای همیشه هزینه کنید و موکت تایل خارجی خریداری کرده و نصب کنید.

زیرا از طول عمر بیشتری برخوردارند و به راحتی قابل نصب و قابل جابه جایی هستند.

چند مزیت مهم موکت های اداری

  • موکت های شرکتی عایق صدا هستند که این امر یکی از مزیت های مهم برای بعضی از مراکز تجاری و اداری میباشد چون که در این اماکن ممکن است که کارمندان زیادی با یکدیگر و یا با مشتری های سازمان، به صورت تلفنی و حضوری گفتگو داشته باشند.
  • دارای سبک ها و رنگ های گوناگونی هستند که به راحتی میتوانید آن را به وسایل و دکوراسیون شرکت ست کرد.
  • از آلوده شدن هوای داخلی ادارات جلوگیری میکند و به حفظ محیطی با هوای بدونه گردو خاک کمک میکند فقط کافسیت که با شرکتی که در زمینه شستشوی موکت اداری فعالیت میکند قرار داد ببندید که به صورت دوره ای موکت ها را شسته و نظافت کنند.
  • مقرون به صرفه است و بر خلاف سایر کفپوش ها نیازی به نظافت روزانه ندارد و کافیست که به صورت دوره ای آن را نظافت کنید.

خدمات مرتبط: نحوه شستشوی موکت اداری

دو ویژگی مهم موکت های اداری و شرکتی

همان طور که مطالب بالا فهرست بندی کرده ایم موکت های تجاری و شرکتی مزییت ها زیادی نسبت به سایر موکت ها دارد اما دو مورد وجود دارد که میتوان این دو مورد را به عنوان دو ویژگی مهم در انتخاب موکتها مورد بررسی قرار داد

اگر به دنبال گزینه ای مناسب هستید ما پیشنهاد میکنیم که در هنگام خرید موکت، جنسی را انتخاب کنید که این دو ویژگی را داشته باشند این ۲ مورد شامل موارد زیر هستند

خاصیت ضد کثیفی و چرکی

یکی از ویژگی های مهم موکت های اداری خاصیت ضد کثیفی و ضد چرکی آن است یعنی اینکه زمان زیادی طول میکشد که کثیف شوند و در صورت کثیف شدن و ایجاد لکه بر روی آن به راحتی تمیز خواهند شد الیته همه موکت ها این ویژگی را ندارند و این مورد یا باید در کاتولگ مخصول درج شده باشد و یا توسط فروشنده تایید و ضمانت شود.

قابلیت ضد حریقی

قابلیت ضد حرقیی و ضد آتش بودن موکت شاید در نگاه اول نکته مهمی نباشد اما در نظر داشته باشید که شرکت ها و ادارات از لوازم برقی زیادی استفاده میکنند که ممکن است با یک اتصال و جرقه کوچک برق و حتی با شعله کوچک سیگار آتش بگیرد و خسارات زیادی به بار آورد.

منظور از ضد آتش و ضد حرق بودن این نیست که موکت ها هیچ وقت آتش نمیگیرند منظور ما در اینجا این است که در صورتی که به صورت اتفاقی قسمتی از موکت آتش گرفت گسترش پیدا نکند و زود خاموش شود.

لطفا نظرات خود را بیات کنید و اگر شما هم تجربه ای در رابطه با خرید و استفاده از این نوع موکت ها دارید در قسمت نظرات در انتهای همین صفحه درج کنید تا به اشتراک گذاشته شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا