خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

شستن موکت چسبیده به زمین

تنها روش برای شستن موکت چسبیده به زمین استفاده از دستگاه پولیشر برای شستشو و دستگاه وکیوم‌(جارو برقی صنعتی) برای خشک کردن و آب گیری می باشد.

یکی از خدمات اصلی ما ارائه همین سرویس یعنی شستشوی موکت چسبیده به کف زمین به شرکت های خصوصی و دولتی، که از موکت برای پوشش کف استفاده کرده اند میباشد تمام خدمات ما توسط پرسنل مجرب و کاربلد انجام میگیرد.

 اگر قبلاً از خدمات ما استفاده کرده باشید می دانید که ما تمام تلاش خود را در هنگام شستن موکت برای ارائه بهترین نتیجه و کوتاه کردن زمان خشک شدن موکتها انجام خواهیم داد.

از چه مواد و دستگاهی برای شستن موکت چسبیده به زمین استفاده میشود؟

موادی که ما برای شستشوی موکت چسبیده به زمین از آن اسفاده میکنیم ترکیبی از چند شامپوی مخصوص شستشو و مواد لکه بر میباشد. با تجربه ای ما در زمینه شستن موکت چسبیده به زمین در طول این سال ها کسب کرده ایم این ترکیب بهترین گزینه برای استفاده است.

و اما همان طور که در ابتدا بیان کردیم از دستگاه پولیشر که دارای مخزن آب و مواد میباشد برای شستن استفاده میشود و برای خشک کردن نیز از دستگاه وکیوم اسفاده میشود.

بعد از شستشو چقدر طول میکشد که موکت کاملا خشک شود؟

سوالی که اکثر شرکت ها و ادارات قبل از درخواست برای شستشوی موکت چسبیده به زمین از ما میپرسند زمان لازم برای خشک شدن است.

بعد از شستن موکت، آب و مواد موجود بر روی موکت توسط جارو برقی های صنعتی کاملا کشیده میشود اما مقداری نم باقی میماند و برای اینکه موکت ها کاملا خشک شوند نسبت به جنس و ضخامت موکت زمان خشک شدن متغیر است که حدودا ۵ الی ۸ ساعت زمان نیاز است.

به این نکته توجه کنید که در طول زمانی که برای خشک شدن در نظر گرفته میشود نباید بر روی موکتها تردد و رفت و آمد شود.

فاصله زمانی برای شستن موکت چسبیده به کف چقدر باشد؟

موکت هایی که به کف زمین چسبیده اند حداقل سالی یک بار باید شسته شوند اما برای موکتهایی که در معرض تردد بیشتر و هوای آلوده و گرد وغبار قرار دارند بهتر است که یه صورت دوره‌ای هر ۶ ماه یک بار و یا به صورت فصلی‌(۳ ماه یکبار) شسته شوند.

چرا باید به صورت دوره ای موکت ها را شست؟

شاید برای شما سوال باشد که اگر موکت ها را به صورت دوره ای نظافت و تمیز نکنیم و بگذاریم تا کاملا کثیف شود و بعد از خدمات موکت شویی در محل استفاده کنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

شما اگر به صورت دوره ای و با فواصل زمانی مناسب موکت های چسبیده به کف زمین را نظافت کنید و از خدمات شستن موکت با دستگاه استفاده کنید طول عمر موکتها بیشتر خواهد شد و مزیت دیگر آن این است که بافت آن همیشه سالم و رنگ آن تغییری نخواهد کرد.

اما اگر این نکات را رعایت نکنید و بگذارید تا کاملا کثیف شوند و بعد آن را نظافت کنید از طول عمر آن کاسته میشود و رنگ و بافت آن آسیبی جبران ناپذیر به بار خواهد آورد.

مراحل شستشوی موکت چسبیده به زمین

  1. بررسی سطح موکت تا اگر نیاز به تمیز کردن بود با استفاده از جارو برقی تمیز شود
  2. لکه گیری برای تمیز کردن لکه های قدیمی
  3. پر کردن مخزن دستگاه با مواد شوینده به نسبت میزان کثیفی موکتها و شروع به شستن آنها
  4. آبگیری توسط دستگاه جارو برقی صنعتی جهت خشک شدن

 لطفا به این نکته توجه کنید که حتی بهترین فن آوری ها هم نمی توانند موکت های چسبیده به زمین بعد از شستشو را کاملاً خشک کنند ، به طور میانگین ۴ الی ۷ ساعت زمان برای خشک شدن نیاز است

اما دوره های خشک شدن را می توان با تهویه و گرم کردن سالن ها و عدم استفاده از آن قسمت در حین خشک شدن افزایش داد.

دلیل مهم برای شستن موکت های چسبیده به زمین چیست؟

یکی از دلایل شستن دوره ای موکت چسبیده به زمین این است که اگر به صورت دوره ای شسته نشود در طول زمان باعث نفوذ کامل کثیفی به بافت موکت میشود که به عبارت عامیانه میشود گفت که (چرک مرد) میشود که در این صورت ممکن است که بافت موکت خراب شود و یا در بهترین حالت حتی اگر شسته شود ممکن است کاملا تمیز نشود.

چگونه میتوانید به ما اعتماد کنید و شستن موکت های چسبیده به زمین خود را به ما بسپارید ؟

معمولا هر کسی در هر کجای دنیا که باشد و نیاز به خدمات خاصی را احساس کند برای انتخاب سرویس دهنده مورد نظر خود اولین چیزی که میتواند آن را در اولویت قرار دهد دیدن نمونه کارهای انجام شده آن سرویس دهنده میباشد.

شما نیز در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای شستن موکت چسبیده به زمین به قسمت نمونه کارهای ما مراجعه کنید و تعدای از آنها را ببینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا