خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر

در اینجا میخواهیم به معرفی یک قالیشویی خوب در تهران و اسلامشهر و یا بهتر است بگوییم بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر بپردازیم و اصلا چرا به این قالیشویی لقب بهترین را داده شده است را درج کرده ایم.

در کلانشهر تهران دفاتر قالیشویی و کارخانه های قالیشویی زیادی فعالیت میکنند و شاید ۵۰ درصد از آنها بدونه مجوز به فعالیت خود ادامه میدهند از این رو ممکن است برای مردم تشخیص یک قالیشویی معتبر از غیر معتبر کمی دشوار باشد.

در ابتدا بگذارید برای شما روشن شود که مطالب این سایت هیچ گونه جنبه تبلیغاتی ندارد و فقط بر اساس تجربه ای که شرکت ما با کارخانه های قالیشویی داشته و بر اساس نظرات کاربرانمان، به این قالیشویی لقب بهترین را داده ایم.

با نظر سنجی که بین چندین کارخانه قالیشویی با مردم داشته‌ایم اکنون این شرکت بهترین قالیشویی از نظر مردم میباشد. لازم به ذکر است که این نظر سنجی هر ساله و هر ۶ ماه یکبار انجام میشود و هر شرکتی که بیشترین رای را بیاورد در اینجا معرفی میشود زیرا هدف ما معرفی معتبر ترین قالیشویی تهران و اسلامشهر میباشد.

و مورد دیگری که باید از آن مطلع باشید این است که ما هیچ گونه خدمات قالی شویی یعنی خدمات مربوط به فرش و شستشوی فرش را انجام نمیدهیم و فقط در زمینه انجام خدمات در محل فعالیت داریم.

دیگران از این صفحه نیز بازدید کرده اند >> مبل شویی

مشخصات بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر

زمانی که لقب بهترین را برای یک شرکت و یا برای یک کالای مشخص در نظر میگیرند حتما و قطعا باید دارای ویژگی هایی باشد که دیگر شرکت ها در آن ضعف دارند پس قالیشویی که ما به عنوان بهترین قالیشویی در کلانشهر تهران و اسلامشهر معرفی میکنیم نیز باید دارای ویژگی های منحصری باشد که شرکت های دیگر فاقد آن هستند.

۲۰ ویژگی برتر این قالیشویی

از دلایلی که ما این قالیشویی را به عنوان بهترینه این صنف معرفی کرده ایم موارد زیر است که هر کدام را به صورت خلاصه در انتهای همین صفحه توضیح داده ایم.

 1. دارای مجوز و کد اتحادیه از اتحادیه قالیشوییان تهران و اسلامشهر
 2. ثبت شده در اداره اصناف ثبت شرکت ها و دارای برندی معتبر
 3. نداشتن هیچ گونه شکایتی در اتحادیه قالیشویی ها
 4. نداشتن هیچ گونه شکایات قضایی
 5. دارای کارخانه ای با مساحت بیشتر از ۵۰۰۰ هزار متر مربع برای جوابگویی در ایامی که حجم سفارشات بالاست
 6. استفاده از ماشین آلات و دستگاه های بروز
 7. انجام کار توسط استاد کاران و پرسنل ماهر و آموزش دیده
 8. استفاده از پرسنل متعهد و مطمعن برای جمع آوری و پخش قالی ها
 9. دارای سایت معتبر با اطلاعات کامل در مورد شرکت
 10. دارای قیمت های ثابت، مشخص و شفاف
 11. دارای سالن کنترل کیفیت و بررسی قالی ها قبل از تحویل به مشتری
 12. تحویل قالی ها به صورت لول و کاور شده بدون کوچک ترین نقصی
 13. قابلیت پیگیری سفارشات از طریق سایت
 14. دارای آدرس و نشانی مشخص و دقیق و ثبت شده در گوگل مپ
 15. قابلیت ثبت سفارش به دو روش تلفنی و آنلاین از طریق سایت
 16. سرویس دهی به صورت دقیق و منظم در تهران و اسلامشهر
 17. انتخاب به عنوان بهترین قالیشویی در نظر سنجی مردمی
 18. ارائه ضمانت نامه و فاکتور رسمی در هنگام جمع آوری قالی ها
 19. تفکیک قالی ها بر اساس نوع جنس و رنگ در هنگام شستشو
 20. آبکشی کامل و آبگیری کامل قالی ها

معرفی بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر

حالا نوبت به معرفی این شرکت رسیده، تمام ویژگی ها و خصوصیاتی که در بالا درج شده است از دلایل انتخاب این شرکت به عنوان یک قال شویی برتر و نمونه و بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر است.

نام قالیشویی: قالیشویی خاتون

لوگوی سازمانی: لوگوی قالیشویی خاتون

مدیریت قالیشویی: آقای ابراهیم صوفی

شناسه صنفی (کد اتحادیه): ۰۴۶۶۶۸۱۶۲۲

کد آیسیک: ۹۳۰۱۱۶

آدرس دقیق کارخانه: اسلامشهر، واوان، خیابان کمالیه، روبروی لبنیات سنتی، کارخانه قالیشویی خاتون

آدرس سایت: www.ghalishooi-khatoon.com

خدماتی که این قالیشویی ارائه میدهد:

این شرکت تمام خدماتی که از یک قالیشویی معتبر انتظار دارید را به بهترین روش ارائه میدهد از جمله:

 • شستشوی فرش ماشینی و دستبافت با بهترین کیفیت
 • شستشوی موکت ، روفرشی و پتو
 • رنگبرداری و رنگریزی قالی های دستبافت معمولی، ابریشم و گل ابریشم
 • ریشه زنی و شیرازه زنی قالی های ماشینی و دستبافت
 • رفع سوختگی و رفوکاری
 • پرداخت، موگیری و خاک گیری

تعرفه و نرخ خدمات قالیشویی خاتون

نوع قیمت اعلا شویی هر ۱ متر مربع
فرش ماشینی و فانتزی۳۰,۰۰۰ تومان
فرش ترک و بلژیکی۳۵,۰۰۰ تومان
فرش دستبافت معمولی۶۰,۰۰۰ تومان
فرش دستبافت گل اریشم۸۰,۰۰۰ تومان
موکت معمولی۱۵,۰۰۰ تومان
پالاز موکت۲۰,۰۰۰ تومان
روفرشی۲۰,۰۰۰ تومان
پتو یک نفره ۵۰,۰۰۰ تومان
پتو دو نفره۸۰,۰۰۰ تومان
هزینه سرویس (ایاب و ذهاب)۷۰,۰۰۰ تومان
هزینه کاور فرشرایگان
لیست قیمت های قالیشویی خاتون

آیا قیمت ها بروز میباشد؟

مبالغی که در سایت ما درج شده است کاملا بروز هستند و به صورت خودکار از سایت قالیشویی خاتون گرفته میشود یعنی هر زمان که قالیشویی خاتون نرخ خدمات خود را در سایت تغییر دهند به صورت خودکار در سایت ما نیز تغییر خواهد کرد.

آیا نرخی که درج شده است در هنگام مراجعه تغییری نخواهد کرد؟

نرخ خدمات این قالیشویی بر خلاف شرکت های دیگر که در پشت تلفن یک قیمت ارائه میدهند و در هنگام مراجعه برای جمع آوری فرش ها قیمتی بالاتر از قیمت گفته شده ارائه میدهند است. از این جهت نرخ تمامی خدمات خاتون ثابت میباشد و هیچ تغییری نخواهد کرد.

چگونه از تخفیف های شرکت خاتون که بهترین قالیشویی در تهران و اسلامشهر است استفاده کنید؟

طبق مکالمه ای که با مدیریت شرکت خاتون داشتیم اگر از مشتریان قبلی و دائم این شرکت هستید میتوانید تماس بگیرید و با ارائه شماره فاکتور های قبلی یک کد تخفیف همیشگی دریافت کنید.

همچنین مدیریت شرکت خاتون یک کد تخفیف ۱۰ درصدی برای کسانی که به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت میکنند در نظر گرفته است که از طریق پر کردن فرمی که در انتهای صفحه درج شده میتوانید سفارش خود را ثبت کنید تا به میزان ۱۰ درصد از جمع کل فاکتور شما کسر شود.

نکته مهم: مسئولیت استفاده از خدمات هر شرکتی که در سایت ما از آن نام برده میشود کاملا بر عهده شماست و سایت خدماتی پاک شو هیچ مسئولیتی در قبال شما ندارد.

ما فقط بر طبق نظر سنجی و تحقیقاتی که انجام دادهایم و همچنین بر طبق همکاری که با قالیشوییان متعددی داشتیم و همچنین دارا بودن ویژگی هایی که دارد شرکت خاتون را به عنوان یک قالیشویی خوب و مجاز و یا بهتر است بگوییم بهترین قالیشویی در منطقه تهران و اسلامشهر معرفی کردیم.

بررسی ویژگی های این قالیشویی

در ابتدا ویژگی هایی که قالیشویی خاتون را از رقبا متمایز کرده است نام برده ایم و در اینجا میخواهیم توضیح کوتاهی درباره هر کدام از این ویژگی ها بیان کنیم تا این قالیشویی را بهتر بشناسید.

۱_ دارای مجوز و کد اتحادیه از اتحادیه قالیشوییان تهران و اسلامشهر

این موضوع یعنی داشتن مجوز از اتحادیه، مهمترین ویژگی هر قالیشویی است زیرا اگر به شرکت هایی که فاقد مجوز هستند اعتماد کنید در صورت بروز هر مشکلی، نمیتوانید از طریق اتحادیه پیگیری کنید.

اما شرکتی که ما به عنوان بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر معرفی کرده ایم دارای مجوز اتحادیه از هر دو بخش میباشد که صحت این موضوع را میتوانید با مراجع سایت اتحادیه مشاهده کنید.

۲_ ثبت شده در اداره اصناف ثبت شرکت ها و دارای برندی معتبر

شرکت گفته شده در اداره اصناف شده است و دارای برندی با نام خاتون و لوگوی مخصوص به خود است که تصویر لوگو در بالا و بخش معرفی، درج شده است.

۳_ نداشتن هیچ گونه شکایتی در اتحادیه قالیشویی ها

وقتی لقب قالیشویی خوب و یا بهترین قالیشویی به شرکتی تخصیص داده میشود ترجیحا نباید هیچ گونه شکایتی از طرف مشتریان و مردم داشته باشد.

زمانی که میخواهید از این موضوع اطمینان داشته باشید میتوانید با تماس با اتحادیه و یا با مراجعه به سایت اتحادیه از داشتن یا نداشتن شکایت از شرکت مورد نظر مطمعن شوید.

۴_ نداشتن هیچ گونه شکایات قضایی

موضوع نداشتن شکایات قضایی را به راحتی نمیتوان در مورد یک شرکت به دست آورد اما با شناختی که ما از این شرکت داریم و با توضیحاتی که مدیریت شرکت خاتون بیان کردند این اطمینان را به ما دادند که تا اکنون حتی یک مورد شکایت قضایی و حتی شکایتی از طریق اتحادیه را نداشته اند.

۵_ دارای کارخانه ای با مساحت بیشتر از ۵۰۰۰ هزار متر مربع

یکی از مواردی که شاید مردم به آن توجه نمیکنند و یا اطلاعاتی درباره آن ندارند داشتن کارخانه برای شستشو و ارائه خدمات است.

بسیاری از شرکت هایی که با نام قالیشویی کار میکنند در واقع دارای کارخانه نیستند و فقط به صورت واسطه ای کار میکنند که تعدادی از آنها دارای مجوز هستند و تعدادی فاقد مجوزند.

اما شرکت خاتون دارای کارخانه ای به متراژ بیشتر از پنج هزار متر مربع میباشد و در ایامی که حجم سفارشات بالا میرود به راحتی قادر به ارائه خدمات و جوابگوی تمامی مشتربان هستند.

۶_ استفاده از ماشین آلات و دستگاه های بروز

این مورد نیز یکی از موارد مهم است استفاده از دستگاه های مکانیزه و بروز در قالیشویی ها بسیار حائز اهمیت هستند زیرا کلیه مراحل شستشو و خشک شدن قالی ها را این ماشین آلات انجام میدهند پس مستوان به این نتیجه میرسیم که ماشین آلات بروز نقش بسیار مهمی در کیفیت شستشو و نتیجه کار دارند.

خوشبختانه شرکتی که ما به عنوان بهترین قالیشویی اسلامشهر و تهران معرفی کرده ایم بروز ترین دستگاه های موجود در بازار ایران را دارند.

۷_ انجام کار توسط استاد کاران و پرسنل ماهر و آموزش دیده

در چند دهه گذشته که کشور عزیزمان ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان قالی دستبافت به کشورهایی خارجی بود استاد کاران را آموزش میدادند تا بتوانند فرش‌های دستبافت ابریشم و گل ابریشم را که از حساسیت بسیار بالایی برخوردارند را با بهترین کیفیت و بدونه کوچکترین مشکلی شسته و صادر کنند.

در واقع این استاد کاران و پرسنل آنها، کلیدی ترین نقش را در این کار داشتند و اکنون قالیشویی خاتون چندین نفر از استاد کاران ماهر را به استخدام خود درآورده است تا بهترین نتیجه را به مشتریان خود ارائه دهند.

۸_ استفاده از پرسنل متعهد و مطمعن برای جمع آوری و پخش قالی ها

همان طور که میدانید جمع آوری قالی از منزل مشتری، حمل و نقل قالی و تحویل آنها بعد از شستشو به مشتری توسط پرسنل قالیشویی ها انجام میشود از این رو این پرسنلی که این خدمات را انجام میدهند باید از همه نظر قابل اعتماد باشند.

شرکت خاتون این اطمینان را به ما داده اند که کلیه پرسنل به صورت کتبی متعهد شده اند که اخلاق و رفتاری دوستانه و صادقانه با کلیه مشتریان داشته باشند.

۹_ دارای سایت معتبر با اطلاعات کامل در مورد شرکت

امروزه با گسترش اینترنت و دسترسی آسان همه مردم به آن لازم است که تمامی شرکت ها دارای سایتی معتبر باشند. قالیشویی خاتون نیز دارای سایتی با نام شرکت میباشد که به معرفی خدمات خود پرداخته است و اطلاعات کامل در مورد شرکت، مدیر شرکت، نحوه انجام خدمات و آدرس ها و اطلاعت تماس میباشد و به صورت ۲۴ ساعته در دسترس میباشد و هر روز بروز رسانی میگردد.

۱۰_ دارای قیمت های ثابت، مشخص و شفاف

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با یکی از قالیشویی ها تماس گرفته باشید و استعلام قیمت گرفته باشید و با قیمت که به شما اعلام کرده اند موافقت میکنید اما زمانی که برای جمع آوری قالی ها در منزل شما حاضر میشوند با ارائه گزینه های مختلفی هزینه هایی بسیار بالا تر از نرخی که در پشت تلفن به شما ارائه داده اند از شما دریافت میکنند.

اما ما در اینجا هر قالیشویی را که به عنوان بهترین قالیشویی در تهران و اسلامشهر معرفی میکنیم خدمات خود را با قیمت هایی کاملا ثابت و شفاف ارائه میدهند و اکنون قیمت هایی خاتون نیز در قسمت هایی بالا نیز درج شده است و مطمعن باشید که قیمت ها هیچ گونه تعییری نخواهند کرد.

۱۱_ دارای سالن کنترل کیفیت و بررسی قالی ها قبل از تحویل به مشتری

زمانی که قالی ها شسته و خشک میشوند باید قبل از تحویل به مشتری در سالن کنترل کیفیت بررسی شوند تا اگر لکه ای در فرش وجود داشت برطرف شود و یا در صورت نیاز، دوباره شسته شود. همه شرکت ها باید این مرحله را داشته باشند در غیر این صورت نمیتوانند تضمین کنند که فرش بدونه مشکل به مشتری ها تحویل داده شود.

۱۲_ تحویل قالی ها به صورت لول و کاور شده بدون کوچک ترین نقصی

در قالیشویی خاتون بعد از مرحله کنترل کیفیت و اطمینان از عدم وجود لکه در قالی باید لول میشوند و با کاور های پلاستیکی بسته بندی میشوند سپس به مشتری تحویل داده میشود. قالی ها در حضور مشتری باز میشود تا مشتری ها نیز نتیجه کار را مشاهده کنند سپس در صورت رضایت کامل وجه را پرداخت مکنند.

۱۳_ قابلیت پیگیری سفارشات از طریق سایت

با اطمینان میتوانیم این را بگوییم که هیچ کدام از قالیشویی‌هایی ایران این گزینه یعنی قابلیت پیگیری سفارشات از طریق سایت را ندارند شما در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید میتوانید وارد سایت خاتون شوید و در قسمت پیگیری سفارشات با وارد کرده شماره فاکتوری که قالیشویی خاتون در هنگام جمع آوری قالی‌ها به شما تحویل داده‌اند از زمان تحویل قالی‌های خود مطلع شوید.

۱۴_ دارای آدرس و نشانی مشخص و دقیق و ثبت شده در گوگل مپ

آدرس و اطلاعات کامل تماس در فاکتور درج شده است و حتی اگر مایل بودید میتوانید در گوگل مپ(نقشه گوگل) با وارد کردن کلمه کارخانه قالیشویی خاتون مکان دقیقه آن را بر روی نقشه مشاهده کنید.

۱۵_ قابلیت ثبت سفارش به دو روش تلفنی و آنلاین از طریق سایت

امروزه قابلیت ثبت سفارش از طریق تلفن و اینترنت یکی از لزومات اکثر کسب و کارها است و شرکتی که ما معرفی کرده ایم دارای سایتی بسیار معتبر و یکی از کاربردی ترین سایت های این صنف را داراست که میتوانید به راحتی با چند کلیک سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

برای ثبت سفارش آنلاین میتوانید وارد سایت اصلی شرکت خاتون شوید و یا از طریق همین سایت به راحتی سفارش و درخواست خود را ثبت کنید.

۱۶_ سرویس دهی به صورت دقیق و منظم در تهران و اسلامشهر

شرکت خاتون اکنون در تمامی مناطق اسلامشهر، نسیم شهر، رباط کریم، پرند و تمامی مناطق تهران به استثنای منطقه شرق تهران به طور منظم سرویس دهی دارد و برای هر منطقه به صورت جداگانه و مجزا سرویس هایی را مستقر کرده است تا در کمترین زمان جمع آوری و تحویل قالی‌ها انجام شود.

۱۷_ انتخاب به عنوان بهترین قالیشویی در نظر سنجی مردمی

این برای دومین سال متوالی است که در هنگام نظر سنجی و با توجه به ویژگی و پارامترهای گفته شده این شرکت به عنوان بهترین قالی شویی اسلامشهر و تهران معرفی میشود.

4 در مورد “بهترین قالیشویی تهران و اسلامشهر”

  1. ممنون که نظر گذاشتید.
   نظرات شما کمک میکنه که ما همیشه بهترین قالیشویی را در این صفحه معرفی کنیم

 1. اولین قالیشویی بود که از کارش رضایت کامل داشتم یه قالیشویی خوب با پرسنل خوب ومؤدب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا