خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در جنت آباد

برای خدمات مبل شویی در جنت آباد شمالی‌،مرکزی و جنوبی بسیار مهم است که شرکتی را انتخاب کنید که بدونه آسیب رساندن به پارچه و رنگ آن بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

شرکت ما که سرویس مبل شویی در غرب تهران را ارئه میدهد دارای پرسنلی آموزش دیده و کاربلد میباشد که هم اکنون در هر سه بخش جنت‌آباد فعالیت دارد.

ما برای نظافت و تمیز کردن مبلمان از محصولات با کیفیتی استفاده میکنیم که سازگاری کاملا با پارچه مبل ها را دارد و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمیکند.

برای سفارش مبل شویی در جنت آباد باید چگونه اقدام کنیم؟

در صورت نیاز به خدمات مبل شویی در جنت آباد شمالی‌، مرکزی و جنوبی کافیست که بر روی دکمه سفارش آنلاین کلیک کنید و یا با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید ما به صورت روزانه در ۷ روز هفته در این مناطق فعالیت داریم پس میتوانیم در سریع ترین زمان سرویس های خود را برای ارائه خدمات برای شما بفرستیم.

قیمت مبل شوی در جنت آباد چگونه است؟

نرخ شستشوی مبل در هر سه قسمت جنت آباد جنوبی، مرکزی و شمالی یکسان میباشد اما قیمت ها با توجه به تعداد مبلمان کمی متفاوت است برای مشاهده هزینه های مربوطه میتوانید از طریق دکمه پایین آنها ملاحظه فرمایید.

در کدام یک از بخش های جنت آباد فعالیت میکنیم

همان طور که در مطالب بالا گفته شد ما در هر سه بخش جنت آباد فعالیت داریم که در زیر تمام خیابان ها و محله های هر کدام را که سروی دهی داریم برای شما درج کرده ایم

در صورتی که نام خیابان و محله مورد نظر شما در لیست زیر وجود نداشت دلیل بر ارائه ندادن خدمات نیست بلکه ما فقط نام خیابان های اصلی را درج کرده ایم

جنت آباد شمالی

 • بلواار مهستان و انصار المهدی
 • سیمون بولیوار
 • خیابان ایرانشهر و کوروش و بهارستان
 • خیابان های گلستان و قائم و …

جنت آباد مرکزی

 • بلوار اصلی مرکزی
 • خیابان مخبری
 • شانزده متری اول و دوم
 • خیابان توحید و بوستان
 • خیابان های مهر، بسیج و …

جنت آباد جنوبی

 1. بلوار لاله شرقی و غربی
 2. چهار باغ شرقی و غربی
 3. خیابان های نمازی و شانزده متری یکم

چه زمانی میتوانیم سفارش شستشوی مبل در جنت آباد را ثبت کنیم؟

اگر به صورت تلفنی میخواهید سفارش ثبت کنید میتوانید از ساعت ۸ الی ۲۱ تماس بگیرید اما به صورت آنلاین میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان سرویسکاران ما را برای ارائه سرویس به شما حاضر شوند زیرا سفارشات آنلاین در اولویت قرار دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا