خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

مبل شویی در نسیم شهر

پاک شو ارائه دهنده خدمات مبل شویی در نسیم شهر (اکبر آباد) در تمام مناطق و محله ها با دستگاه و مواد مخصوص شستشوی مبلمان در سریع ترین زمان ممکن

ما هم اکنون خدمات مبل شویی در اسلامشهر را در تمام مناطق اسلام شهر، اکبرآباد، گلستان و مناطق حومه انجام میدهیم.

برای مطلع شدن از قیمت و هزینه ها لطفا به قسمت قیمتها که در پایین صفحه مشاهده می کنید وارد شوید.

مبل های شما به هر دلیلی ممکن است که کثیف شوند از افتادن و ریختن انواع نوشیدنی یا نشستن گردو خاک و یا کثیف شدن در اثر استفاده مکرر از مبلمان و صندلیها همگی باعث ایجاد نیاز به خدمات شستن مبل را ایجاد میکند.

در صورت کثیف شدن اصلا نگران نباشید شما میتوانید با استفاده از خدمات یک شرکت خوب، دوباره تمیزی را به مبلها و صندلی هایتان برگردانید تا مثل روز اول نو و زیبا به نظر برسند.

خدمات دیگر ما به جز مبل شویی در نسیم شهر

به دلیل حجم بالای سفارشات ما یک سرویس مجزا در نسیم شهر مستقر کرده دایم تا در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان سرویس بدهند. ما به جز خدمات مبل شویی در نسیم شهر خدمات دیگری از جمله موارد زیر را ارائه میدهیم:

  • شستن صندلی نهار خوری
  • شستن تشک خوشخواب
    • ۱ و ۲ نفره
    • و تشک نوجوان
  • شستن انواع کاناپه، مبل و …

آیا تمام لکه های موجود بر روی پارچه از بین خواهد رفت؟

هیچ کسی نمیتواند تضمین بکند که تمام لکها را از بین ببرد اما پرسنل ما تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا نیاز شما که همان پاکیزگی است را برطرف کنند و بهترین نتیجه را به شما ارائه دهند.

اما تعداد اندکی از لکه ها مانند جوهر و یا لکهای بسیار قدیمی ممکن است تمیز نشود که البته هزینه لکه گیری ما رایگان میباشد.

در صورت ایجاد لکه چه کاری باید انجام دهیم

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است به محض ایجاد لکه سعی کنید آن را به وسیله دستمال کاغذی تمیز کنید سپس با استفاده از دستمال نم دار لکه را تمیز کنید چون اگر زمان زیادی از ایجاد آن بگذرد دیگر ممکن است کاملا تمیز نشود.

اما در صورت نیاز می توانید با شرکتی که در زمینه مبل شویی در نسیم شهر (اکبر آباد) فعالیت میکند تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید و یا در خواست ثبت سفارش کنید.

مزایای شستشوی مبلمان با دستگاه

با خدمات مبل شویی در نسیم شهر توسط متخصصان ما که با دستگاه انجام میشود نه تنها باعث پاک و تمیز شدم کامل آن میگردد بلکه باعث از بین بردن بوی نامطبوع آن نیز میشود تمام این کارها هم به داشتن بهداشتی بهتر کمک میکند و هم طول عمر مبلمان نیز افزایش میابد.

2 در مورد “مبل شویی در نسیم شهر , اکبر آباد”

    1. سلام بله تو همه قسمت های نسیم شهر سرویس میدیم به زودی نام همه محله هایی که خدمات میدیم رو درج میکنیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا