خدماتی پاک شو

ساعت کاری

8 الی 21

ایام کاری

شنبه الی جمعه

قیمت شستشوی موکت

در جدول زیر قیمت شستشوی موکت را مشاهده میکنید لطفا به این نکته توجه کنید قیمتی که درج شده فقط قیمت شستن موکت هایی میباشد که به کف زمین چسبیده اند و قابلیت جدا شدن از کف را ندارند.

قیمت های درج شده بروز میباشد. تاریخ بروز رسانی: ۸ اسفند ۱۴۰۲

متراژ موکتقیمت هر ۱ متر مربع
متراژ ۵۰ تا ۵۰۰ متر مربع۲۷,۰۰۰ تومان
متراژ ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مربع۲۵,۰۰۰ تومان
متراژ بیشتر از ۱۰۰۰ متر مربع۲۳,۰۰۰ تومان
هزینه لکه بری با مواد لکه بررایگان
هزینه سرویس ایاب و ذهابرایگان
برای متراژ های کمتر از ۵۰ متر مربع متن زیر را مطالعه کنید.

متراژ کمتر از ۵۰ متر: حداقل متراژ موکتی که ما خدمات ارائه میدهیم ۵۰ متر مربع میباشد یعنی اگر متراژ موکت کمتر از ۵۰ متر باشد همان ۵۰ متر مربع محاسبه میشود. که هزینه شستشوی ۵۰ متر مبلغ (یک میلیون سیصد و پنجاه هزار تومان) میباشد.

در ادامه مطالب سوالاتی که بیشتر از ما پرسیده میشود را با جواب کامل بیان کرده ایم اما اگر پاسخ خود را نیافتید میتوانید با ما تماس گرفته تا از تیم پشتیبان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

و یا به قسمت نظرات در انتهای همین صفحه مراجعه کنید و نظرات خود را بنویسید تا در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

شستشوی موکت متری چنده؟

در ابتدا باید بگوییم که ما به صورت تخصصی فقط به شرکت ها و ادارات (اماکن تجاری، اداری و فروشگاهی، سالن‌های تئاتر، سینما و سالن‌های برگزاری سمینار و همایشات) خدمات ارائه میدهیم و برای منازل مسکونی سرویس ارائه نمیدهیم.

سوالی که قبل از هر چیزی در رابطه با قیمت شستشوی موکت به ذهن مشری میرسد این است که شستشوی موکت متری چند است که در جدول بالا نشان داده شده است.

اما در صورتی که متراژ موکت های شما بیشتر از ۴۰۰ متر است میتوانید درخواست بازدید کنید تا یکی از کارشناسان ما محل را بازدید کند و در صورت نیاز پیش فاکتور دریافت کنید.

در صورت درخواست بازدید هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشود بازید و ارائه پیش فاکتور کاملا رایگان میباشد.

چگونه درخواست بازدید کنید؟

در صورتی که قصد دارید قبل از شستشو، از محل شما بازدید شود میتوانید از طریق دکمه درخواست بازدید ، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا یکی از کارشناسان ما برای بازدید از موکت های شما در آنجا حاضر شود.

آیا به جز قیمت اعلام شده هزینه دیگری هم دارد؟

به جز قیمتی که برای هر متر مربع در نظر گرفته شده است هیچ هزینه دیگری ندارد برای مثال هزینه سرویس رفت و برگشت (ایاب و ذهاب) دریافت نمیشود و هزینه لکه برداری نیز رایگان میباشد.

چه عواملی ممکن است باعث تغییر در هزینه و قیمت شود؟

تنها عاملی که ممکن است باعث ایجاد تغییر در قیمت شستن موکت شود میزان کثیفی بیش از انتظار است که ممکن است حدود ۱۰%تغییر ایجاد کند چون طبیعتا میزان کثیفی بیش از حد، زمان و مواد بیشتری نیاز دارد.

قیمت موکت شویی در محل چگونه تعیین میشود؟

نرخ خدمات موکت شویی هر ساله توسط اتحادیه تعیین میشود یعنی در ابتدای هر سال با توجه به قیمت مواد شستشو نرخ را به شرکت ها اعلام میکنند.

آیا قیمت شستشوی موکت برای همه موکت ها یکسان است؟

سوال دیگری که مشترین از ما میپرسند این است که آیا قیمت موکت شویی با دستگاه برای همه موکتها یکسان است یا خیر؟ برای مثال میپرسند که قیمت شستشوی موکت تایل، رولی، پرز دار یا معمولی متری چند است؟

که در جواب این سوال باید بگوییم که نوع و جنس موکت تفاوتی در هزینه و قیمت اعلام شده ایجاد نمیکند.

قیمت شستشوی موکت ساختمان طبقاتی؟

برخی از شرکت ها با ما تماس میگیرند و برای مثال میگویند که متراژ موکت های ما بیشتر از ۴۰۰ متر مربع میباشد اما به صورت طبقاتی و در ۴ طبقه است و هر طبقه حدودا ۱۰۰ متر مربع میباشد که میخواهیم به صورت روزانه و هر روز فقط یکی از طبقات شسته شود آیا در این صورت باز هم قیمت برای ما همان قیمتی که برای متراژای بالا در نظر گرفته شده است محاسبه میشود و یا قیمت بیشتری دریافت خواهید کرد؟

در جواب این سوال باید بگوییم که متراژ موکتها به صورت کلی حساب میشود اگر جمع متراژ موکت زیاد باشد همان مبلغی که برای متراژهای زیاد در نظر گرفته شده است محاسبه میشود و تفاوتی ندارد که این متراژ در یک طبقه باشد و یا در چند طبقه باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا